Prijava

Što reče TOVEL iznad, kad iscjepa polovinu drva onda smo jednaki.
Sve prije toga je proseravanje.

Немам ништа против њих, зато што их не слушам. Додуше, Магазин ИН је једина феми емисија коју оне имају... И да, имам осећај да је Вучица са вукајлије неки феминиста тежак, не знам што :)

Feminizam je patološka želja za superiornosti u odnosu na muškarce.....što nikako ne može da bude,jer se zna ko je lider i ko više privređuje.Ne vređam ženski pol,samo smatram da ne treba da budu toliko poletne u vezi sa ženskim pravima,imaju ih i previše.

Магазин ИН је једина феми емисија коју оне имају...

ahahahhahaha hahahhahahahah hahahahah haa..
ću dumrem xD

umri, al bogat umri kao žensko, neravnopravno žensko. gracias

Kad pomenu Mirunjo sad MagazIN i Vučicu u jedno rečenici...hehe, kapirate? Vučica-magazin IN- vučica 21-magazIN- sanja-vučica

Feminizam je patološka želja za superiornosti u odnosu na muškarce.....što nikako ne može da bude,jer se zna ko je lider i ko više privređuje.Ne vređam ženski pol,samo smatram da ne treba da budu toliko poletne u vezi sa ženskim pravima,imaju ih i previše.

sve žene su kurve, izvini, majko, ali i ti si žena.
i stvarno koj moj više 'oće?
ahahahhaha hahahahhahah ahhahha
ja umirem!
kelte, ne zaključavaj, odavno se nisam 'vako smejala xD

Шта заступа феминизам? Која је то филозофија? Нисам упућен.

(Кристина, време да заблисташ :винк винк: лололо)

ne sjekiraj se Christine, ne možeš uvijek biti u pravu. Pogriješi i čovjek, a kamoli žena!

чекајте саће нека наложена петнаестогодишња клинка која је погледала документарац о феминизму на нешнал џиографику и читала неке чланке на интернету да вам (к)објасни шта је то и зашто је неопходно. и како је она паметна и како су жене паметне.

mogu da ispišem svašta nešto pametno.. je l' oćete? :3

лол зовите ме нострадамусе(и кад немам цех да платим)

двајте, чоече, ладно си био у праву!

meni pokojna baba lepo objasnila : "sve ste vi danas glupe...tražite pravo da idete da radite i zarađujete, a opet morate da rađate i dojite i čuvate decu...
mi smo lepo gledale decu, čuvale kuću i kuvale ručak...čekale da on zaradi za sve i donese.
vi danas morate da zaradite, a opet vas čekaju i kuća i deca i ručak..."

двајте, чоече, ладно си био у праву!

реци матори. мого би каизен да се отвори за неку круницу, приступ гробљу или бар два дана на златибору. бар

едит: јеботе ладно модератор отворио тему, има да добијем два дана ал у бањи. ако ме разумеш

FEMINISTKINJE MRZE ŽENE!

žene su uvek bile pametnije...samo nekolicina tupavih to pokušava da dokazuje i neopravdano mrzi muškarce...e, to su feministkinje...

Космополита, немој да нас зезаш бре!
Је л знаш имена неких пет научница, било којих?!

FEMINJARE FEMINJARE VI VOLITE SAMO PARE
SVI STE VI FEMINISTI
PRAVLJENI NA KALUP ISTIII!!!!111