Prijava

Kako niste skapirali da su žene u stvari superioran pol?

Ne bih bas rekao superioran, ali ravnopravan sigurno.

Šta znam, feministkinje ne potenciraju jednakost polova već njihovu superiornost nad muškarcima. I to mi se ne sviđa uopšte, ošurio bih ih, usolio, ubacio u bure puno sirćeta i eksera i onda ih kotrljao niz Bulevar Revolucije.

Pa kad možemo da radimo i da budemo majke u isto vreme. :D
Šalu na stranu, to vikanje feministkinja i potenciranja da žena dominira u svemu je stvorila balave, razmažene, nerazumne i lenje devojke. Zbog takvih budala devojke su zaboravile pravu vrednost porodice pa bi da budu samostalne i bez dece radi karijere.

džaba ženama sve, samo da mi ne sakate vojsku i sport.

ај бре кључ на тему, како вам се не заплаче од оваквих дебилних мрмотских постова, тема од девет страна а само дватри различита поста има, горе од оне геј прајд полемике

ако је јебање спем, онда не знам шта је ово

неће валдемар без мало БДСМ-а :-Д

Ako lezbejke ne vole muške, zašto onda traže druge žene koje liče na muške?

Pitam ja vas.

Pitaj neku lezbejku.

Ne bih bas rekao superioran

Jeste superioran, kod njih je pička koja nama treba, dok one mogu živeti bez kurca.

dok one mogu živeti bez kurca.

Au kakva laž....tvrdim da je ženama potrebnija kurčina nego nama pička. Videćeš kad se oženiš pa kad žena počne da te smara da je jebeš, a tebi nije do života. A ako joj ne daš, ne brini naće ona negde u okolini drugu kurčinu..

Au kakva laž....tvrdim da je ženama potrebnija kurčina nego nama pička. Videćeš kad se oženiš pa kad žena počne da te smara da je jebeš, a tebi nije do života. A ako joj ne daš, ne brini naće ona negde u okolini drugu kurčinu..

E, ovo. Ne znam zasto ljudi veruju da samo muskarcima treba picka, a da obrnuto ne vazi. Vazi , itekako. HOCEMO PENISNU MANIPULACIJU LOLOLO

http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201209/531208/kazes.jpg
Ово сам тражио да окачим овде, срећа па су одабрали иначе не бих нашао.

http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201209/531208/kazes.jpg
Ravnopravnost je kad ljudi imaju ista prava, a ne kad rade iste poslove. Nisam siguran da Sejo govedo muški rinda po ceo dan u rudniku, mada možda i rinta, ko bi ga znao. Kad bi to bilo merilo, rudari, ratari i vodoinstalateri bi bili oploditelji i alfa mužjaci, a veliki deo nas mužjaka koji sedimo po kancelarijama ispred monitora bili bismo tu negde u hijerarhiji, smešteni malo iznad sekretarica u firmi, ali daleko ispod radnica u gradskom zelenilu.

Ravnopravnost je kad ljudi imaju ista prava

A šta ćemo sa obavezama lolo.

A šta ćemo sa obavezama lolo.

Kad imaš različite poslove, ne možeš imati iste obaveze.
http://www.wired.com/images/slideshow/2007/07/birthing_mannequins_gallery/CMS_delivery.jpg
Možda ljudi misle da se deca rađaju sama, odrastaju sama, vaspitavaju sama, ali uglavnom je to posao koji muškarci NEĆE da obavljaju, već to čine majke. Možda tim ženama treba malo olakšati i pomalo ih pozitivno diskriminisati, čisto iz zahvalnosti što postojimo.

Pa dobro, nisam mislio na rađanje naravno.