Prijava

Mislim da bi bilo kul da se stavi lista onih što su ikada popili bananu, a ne samo poslednjih 20, kao što je bilo na onoj tviterskoj Vuki. Oplačem na razloge, a i kapiram da bi bilo korisno.

ja mislim da je to nepotrebno, a i cesto trajno banovani dobiju pomilovanje tako da bi bilo previse posla za modove, nizasta.

ниси ти баш најбоље промислио ово мешчини

ja mislim da je to nepotrebno, a i cesto trajno banovani dobiju pomilovanje tako da bi bilo previse posla za modove, nizasta.

pa ne to, nego sve autore koji su nekad dobili ban.

ниси ти баш најбоље промислио ово мешчини

meščini da jesam...

jab' tuturio trajne, sa sve razlozima za izgnanstvo, da se omladina pazi i neopeče

И ја бих увео ово. Мислим, нема шта да се уводи, листа постоји, него не знамо линк који до ње води.

pre sam za to da postoji neka kolona (ono zatamnjeno fazon) negde na profilu avtora de će da stoje svi razlozi za ban i tajmlajn trajanja. eto.

pre sam za to da postoji neka kolona (ono zatamnjeno fazon) negde na profilu avtora de će da stoje svi razlozi za ban i tajmlajn trajanja. eto.

nije ni ovo loše

Ovo što Manijak kaže!
Evo ja da se upišem na listu, nešto mi miriše da će da me banuju. lolo

meščini da jesam...

предлажеш да се направи листа СВИХ аутора што су икада попасли бан, шта мислиш колика ће та листа да буде? у километрима рецимо?

ja sam da se uvede BRENDON

A bilo bi smešno zaista.

Mislim da bi bilo kul da se stavi lista onih što su ikada popili bananu, a ne samo poslednjih 20, kao što je bilo na onoj tviterskoj Vuki. Oplačem na razloge, a i kapiram da bi bilo korisno.

Bilo bi kul, ali samo za modove. Nepotrebno je da ostali članove vide punu listu.

предлажеш да се направи листа СВИХ аутора што су икада попасли бан, шта мислиш колика ће та листа да буде? у километрима рецимо?

šta fali? to mu dođe kao sve što se ikada odabralo... i nemoj da si drzak decxko! lolo

Forum → Predlozi za poboljšanje sajta
Banovani autori

ironije li:)

Bilo bi kul, ali samo za modove. Nepotrebno je da ostali članove vide punu listu.

ali ako vi to ne vidite, kako onda pišete ono "nije prvi prekršaj" i "peti ban za..."?

шиц море, наш колико би се скроловало до дна листе, до нове године роде, не море овај кукави сервер то поднети

Forum → Predlozi za poboljšanje sajta
Banovani autori
ironije li:)

haha, a jbg, nisam znao 'de da stavim...

шиц море, наш колико би се скроловало до дна листе, до нове године роде, не море овај кукави сервер то поднети

ma jak je bre Vukajlija!

ja sam da se uvede BRENDON

he he