Prijava

Nista, ispricas im potpuno istinitu pricu da se upravo vracas iz Moldavije gde si se nasao sa Barcokasom.

Koji barcokas, ti ne znas da je tilmo blejao sa van persijem u hotelu srbija?

Hahaha zaboravio sam na tu pricu

Koji barcokas, ti ne znas da je tilmo blejao sa van persijem u hotelu srbija?

Probo da mu zavalja čajnu.

Tilmo dominacija.

Skinuo mu pičku tad ali nije hteo da se hvali previše...

Pa naravno da mu skinuo pičku.
Van Persi došo busom do hotela, a Tilmo ima službeni Polo.

Znate onaj vic kad je Tilmo blejao sa Van Persijem u hotelu Srbija i kaže Tilmo Van Persiju "e brate nemaš veze", a ovaj mu odgovori "ni ti nemaš veze", na šta se Tilmo okrenu i izvadi oval sa hirurški iseckanom čajnom i reče: "Ali zato imam meze".

seltik smajli

Hahah jebem li vam brašnjavog miša.

Al to je istinita priča, kao i sve sto sam pisao ikada, manje više. Xd

Nego kad sam na temi, ja spadam u one niske 180cm sa patikama. Xd

Elem, bio sam 18-19 god i neka kućna žurka, ja seo pored neke ribe i obzirom da sam smekerčina sto već znamo, smuvam ja tu nju.

Elem, nisam ja pre toga ustajao u isto vreme kad i ona, dođe vreme da krenemo kući, ustajemo mi a ona brat bratu za glavu veća od mene, stojimo onako, ja se blago dižem na prstiće da je poljubim, osetio sam se kao del boj kad stoji pored rodnija jebem ti zivot.

stric mi je u upravi jednog odbojkaskog kluba tako da sam bio u kontaktu sa visokim ribama i znam kako razmisljaju.znam kako disu odbojkasice.vole da se zezaju, da pevaju, kad se napiju mogu i da naprave neku glupost.kod muskarca im je najvise bitna duzina alata jer one imaju veliku karlicu

hahah kako volim ove labokv enciklopedijske postove svega mi

labava karlica - lakše se siluje

tronozac, koliko puta su mi rekli da sam kao ensiklopedija, imam fotogenicno pamcenje.

sokodzove, te visoke sportistkinje mogu da budu nemoguce za silovanje jer su jake.takva ako te lupi nogom, nije sala.eno one dizacice tegova, gledao sam zena dize 160kg iznad glave, takva moze bez problem da te podigne i baci u jarak da slomis kicmu.poenta je pazi koga biras za ulogu zrtve

Ma odakle joj jarak, kad si poslednji put video to

Svakako nemoj silovatu u blizini jarka cak i da ga nadjes neki

korak 1. - pažljivo analizirati potencijalnu žrtvu, uzeti u obzir prednosti i mane, pažljivo evaluirati rizik

uči me labokov karaj me