Prijava

Опет кажем, није нормално да лик од 170 или 175 смува десетак цм вишу девојку. То делује смешно. Али девојке више од 170 уопште немају комплекс више вредности. Неретко се забављају са момцима који су исте висине.

Моја сестра од стрица је висока 175, њен дечко, тј. будући муж је исте висине. Једна њена другарица је висока око 185, њен муж је 1-2 цм нижи од ње.

Ево и Ана Ивановић је висока 184, а Бастијан Швајштајгер је висок 183.

Сад ту је проблем са штиклама јер и ниске девојке могу да изгледају више од свог момка ако узму ове са платформама од 25 цм. Мој друг висок око 180, био с неком девојком која је ту испод 170. Она се попне на платформе, изгледа више од њега. Најјаче кад нека од 160 обује исте ципеле и онда су јој нижи сви од 190. Моја рођена сестра је висока 165 и њој вечито нису одговарали момци нижи од 180. Њој је увек сметало што није виша од 170.

Jebes muskarca koji nema 190+/90+

Ајде висина, али ако имаш мање од 100 кила, одмах по селу причају како си пропао.

Samo vi furajte slabine od sto kila, ja vegun ću da doguram do stote. Kakve kurac žene i visina kurčeva, ako je neka polupana i nesposobna koj će mi. Mora babi da se svidi

Standard moje babe je da oće dobro jesti

Pojma vi nemate (čas' izuzecima, znaju oni ko su).

"Jebes muskarca koji nema (moja visina)+/(moja tezina)+"

Svaki muskarac ikad

Nema tu šta da se uči, ili se rodiš ili ne, ili si šmeker ili si kriper ili se oženiš kada mater stara od tebe to traži, tako je kako je.

Ajzea Tomas gorke suze rida i zavidi Šomiju preteško..

Lečke, najbolje su lečke

Neka priča ko šta oće, ova tema je riznica znanja i svako bi trebalo barem jednom da je pročita od početka do kraja

Evo vam malo realnije price Marija Sarapova visoka 1,9 skoro, uglavnom je imala vise momke, sem ovog Cige

http://akns-images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/2013525/rs_293x473-130625130844-634.Maria_Sharapova.6.25.13.JMD.jpg

http://vukajlija.com/forum/teme/46311-niski-momci-visoke-devojke?strana=23#post_3772618

Najbolje da visina nije bitna, sta ce ovaj mucenik, svaka od ove 4 bi ga pojela za dorucak, pogle ovu u beloj kosulji kru ti razani

nije lepo ni kad zensko ima 190+

Ćelavi bez ruku za kosu se vuku

Suva krpa na dnu mora čuči

Skauzere, to je Bohor brate.

ne znam, Šarapova je džin, ona se zabavlja sa onim preko 2m