Prijava

šta, ovu poslednju epizodu ili inače, odgledao sam svaku brt, sem ove sada.

a veliki kurac picke vide i kroz obucu imaju sesto culo za to,realno,tacno znaju ko ima veliki a ko mali kurac

http://vukajlija.com/forum/teme/46311-niski-momci-visoke-devojke?strana=31#post_3773364

a veliki kurac picke vide i kroz obucu

a to brt samo ako nosiš sandale

al ole, i kad vidiš ribu uživo u devedes posto slučajeva znaš da li se dobro jebe, tj. da li tebi odgovara kako se jebe. Ako se zažvalite tada je procena tačna u 99.9% slučajeva.

Ja verujem u to da je najbitnije, a mozda cak i jedino bitno biti lola i baraba. Kad to jesi onda ces jebati bez obzira na sve okolnosti fizicke i materijalne. Ako si šmokljo neki dzabe pare dzaba visina. A biti lola i baraba znaci i biti nasmejan, biti zajebant, biti harizmatican, biti opusten ALI takodje znaci i umeti zaraditi pare, tj biti sposoban.

PRIMJER KRAJISKOG SEOSKOG LOLE STO POJEBA
kadar je vojsti auto traktor motor kombi kamion kombajn tenak itd
kadar je kupiti u selu tonu malina pa je odvesti 100km dalje i prodati za 50 dinara vise
voli da slusa krajisku muziku
ne stidi se pricati sa curama
voli se veselti na svadbama i castiti muziku
voli pocastit konobara
voli pocastit curu
voli nebiti naporan puno curama
voli garavusu sto suknjicu nosi milovati po grudima i po bujnoj kosi
hedonista taj pojeba

ja sam hteo da muvam jednu ima sigurno 190+ cesto je vidjam samu ali ona stalno nosi slusalice i slusa muziku, odaje utisak da je nista ne zanima sem muzike, deluje mi kao da mrzi ovaj svet, prirodu, boga i sve redom, jer sa takvom gradjom ne pripada ovom svetu.mislim da se muskarci ne usudjuju da joj pridju a onda bi rado dala i liku nizem od nje za 20cm

Generalno brt, nisam znao da pratiš

Reci te liku s ovim kolima
https://m.imgur.com/0F13X9a?r.jpg
E batice ajd ostavi mi žensku ja sam visok 205
Xa xa xa

i bombas se stalno ponasa ko da je bogat jako i kao nesto prozvia me da sam siromasan a lik zivi u slami fazon video sam mu onu sobu kad je kacio al nisam hteo nikad da ga prozivam za to,jer nisam saban,al ono imam vise para od njega def

PRIMJER CUPRIJSKOG REPERA STO NE JEBE
ima 170cm
veli da je drzava i drustvo sranje
zeli postati reper
zeli otici iz glupe cuprije u beograd
pise pjesme iz kojih izbijaju frustracije od nejebanja
veli da mrzi turbo folk i krajisku muziku
veli da mu je vucic kriv sto ne jebe
nosi samo convers oblaci se samo u crno
nije jos polozio za auto ide busom, urban
veli da su mi svi drugi krivi za licne neuspjehe
veli da je on kulturna elita srbije
ima malen kurac
ne zna se veselti na svadbama
gnusa se poljoprivrede
za zenske vice da su ziljave picke

ej, bonbon ne ide u bioskop da bi uštedeo pare

vole veliki kurac a ako je riba slobodnija(to mora dobro da se proceni)onda muskarac moze na su[ptilan nacin da joj da doznanja da ima dobru kurcinu.tada riba pocinje da misli samo o kurcu, ne izbija joj iz glave i onda stvari poput visine, kesa itd postaju nebitne

mada nisam ga hteo prozivati jer iaknako sam visi i imam veci kurac dosta pa je nebitno pustio sam ga da se pretvara da ima to,al sad kad je krenuo jos jace tripovati mislim da moram mu dati do znanja

PRIMJER STUDENTA STO NE JEBE
pise po forumima kako treba osvojiti zensku iako ni sam ne uspijeva u tome
procito je dosta knjiga o musko-zenskim odnosima, teoreticar intelektualac
ne zna pricat sa curama, veli da su glupe, ne citaju knjige
upozna neku studenticu, hoce da je muva, prica s njom o knjigama
zavrsi u frendzoni, ona zavrsi sa nakupcem povrca 7 godina starijim od nje
nije mu jasno
veli da su zene glupe

cak ti je rekao da bi pre on bogat i nizak sa smokijem jebao tvoju zenu, nego ti visoki kurati bastovan sto bi jebao njegovu zenu

Ne izazivam nikakve reakcije
Ok laku noc

reme je stalozen i skroz smireno prica o ovim temama
bombas je kiseo i nervira se kad se prica o ovim temama,vredja,skace,pokusava jako
bombasa cim vbide picke odmah znaju da ima mali kurac

Na lovu i samopouzdanje Ole. Kurac je faktor koji ima ulogu u zadržavanju ribe. Ne vidi se pri prvom kontaktu.

Pa sad ne znam bas, ja ponekad setam ulicom go a kita mi se klati levo desno