Prijava

A, jebote, vidi jeeeeeee, kako lepa brada! I lik nije loš, ali bradaaaa....... Svi da ste pogledali na tu sliku, ono je remek-delo. ♥♥♥♥

Verujem da je teško, bre depilacija nogu, pa smara, a ne moraš da budeš precizan.

spojio sam zulufe sa jedne i druge strane

♥♥♥♥♥♥♥

ALI VIIIIIDI GAAAAAAA, KAKO MU JE LEPA BRADAAAAA!

Jeste lepo, ali u neku ruku i jadno kad pomislim koliko vremena taj lik svakodnevno provodi pred ogledalom da bi tako izgledao...Muško bre treba da se istušira, nabaci dezodorans, da se obrije u sedam poteza, stavi afteršejv i izleti napolje! Opet, što manje kose, to bolje, brže se prirodno osuši.

zašto samo muški postuju ovde, ajmo žene

ALI VIIIIIDI GAAAAAAA, KAKO MU JE LEPA BRADAAAAA!

Podsjeti me na primjer ove defke. :)

Jeste lepo, ali u neku ruku i jadno kad pomislim koliko vremena taj lik svakodnevno provodi pred ogledalom da bi tako izgledao...Muško bre treba da se istušira, nabaci dezodorans, da se obrije u sedam poteza, stavi afteršejv i izleti napolje! Opet, što manje kose, to bolje, brže se prirodno osuši.

Sve se slažem, ali kad sam je videlaaaaaa, ma, zajebi sve, ja bih mu sa zadovoljstvom pomagala. :) Vidi jeeeeeeeee! _

zašto samo muški postuju ovde, ajmo žene

Naravno ubacile smo se Nata i ja. :)

Ninka, imam takvog pauka! ALI VIIIIDI JEEEE! :)

Valdemar, dobri zulufi, ma super!

E, da, Nato, đe je biciklo hahahahaha

nisam ja mislio na komentarisanje:)
dajte brade!

Haha, eeee, možda bi svet bio lepši da i žene imaju brade. :)

dajte brade!

DAJTE! Oće žene bradetinu!

Sad ću da vas snajperišem. Samo još jednom: VIIIIIIIIIIIIIIDIIIII JEEEEEEEEEEEEEE! ♥♥

E, da, Nato, đe je biciklo hahahahaha

Na terasi, sređen!

paninaro
Sedam godina ne brijem bradu, iz religijskih razloga.

Сад помислих, да ниси можда вехабија :)

Guys, beard or GTFO! Da imaju nešto i žene da kažu na tu foru.

NINKA! Evo je!!!!! Warner je tražijo ženske brade, izvolite, ovo savršenstvo. :)
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/247805_110739719081717_1060811230_n.jpg

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH PA KAKO!

Pejnt mađija! lololo

Koliko čelo imaš sunce ti. :)

Još sam sad malo i pocrnela, hvala svevišnjem. :) Ma, ova slika ništa ne bi valjala bez brade. :) Jbg, visoko čelo je odlika aristokrada, ili vanzemaljaca, već sam zaboravila. :) Vidi je. :)

Saci ziljava k'o i ja, imaš svoju sliku na avataru. :P :D Kakva li si bijela, kad si ovdje pocrnjela :D

A, ne, ti si ziljav jer imaš roze majicu, a ja sam sehi jer imam fenomenalnu bradu. lololololo
Ne pitaj, udari sunce u mene i zaslepljujem ljude okolo. xD