Prijava

da se uvedu sobe za časkanje, ko što je bilo planirano u onoj novoj beloj od koje me bolele oči verzije sajta, pa da ne može svako da uđe tamo bez dozvole, odnosno bolje ovako: ako neko smara na četu, da postoji opcija X, izbrisati tog autora s četa, pa da se osobi koja je kliknula na to ne pojavljuju komentari tog spemera il za kog faktora ga već smatra.
ili da može da se kikuje ako demokratksa većina reši. A, šta mislite?
EDIT: X tipa OFF-ON.

да се убаце стране, као што је раније било, и да се убаце имена четера са стране.
јеботебог, дођем, испљујем човека онако зверски, и он се јави, пошто је ту. па јебига!

Coa, kažu da mnogo to jebe ionako već milijardu puta akovan server, siroma ne mož da izdrži tih par imena sa strane:(

ko neko smara na četu, da postoji opcija X, izbrisati tog autora s četa, pa da se osobi koja je kliknula na to ne pojavljuju komentari tog spemera il za kog fakotra ga već smatra.

+1
Не готивим много чет али ово изгледа као океј идеја.

ово за собе баш смо вечерас на восу причали и треба то да се уведе ми смо сви за. а ово за киковање није добро.

Јес па да онда сви мене блокирају због Јашара на чету. Оћу да сви виде Јашара бре! Јашар је божанство!

И још једном, који курац отварате теме са предлозима кад
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/26957032.jpg

да се кикује по вољи већине. може!
е ако не може листа, онда макар стране.

ма, џабе серемо, свакако да неће ни да се поведе полемика о овоме, већ пола године дана се ништа не мења, ваљда тако ваља.

YeahBatch

Јес па да онда сви мене блокирају због Јашара на чету. Оћу да сви виде Јашара бре! Јашар је божанство!

+1

PROTIV! Iksirace me 90 posto nelorda koji zasluzuju moju uvredu i moja egzistencija ce izgubiti poentu, tako da cu oduzeti sebi zivot. Kapram da vas i za to boli paja, ali moj duh ce vas progoniti dok sam ZIV!

YeahBatch
И још једном, који курац отварате теме са предлозима кад

ma dodsadno mi. a iz dosade se rode neke vazda dobre ideje.nekad.

Јашар је божанство!

РАДЕ ЈЕ БОЖАНСТВО! Него да не бацамо спем. Идеја је скроз на мјесту а имам и жељу да се појавим на чету и блокирам Чака и Бушида чисто јер ми се може!

Protiv X sranja, kako onda da vređaš nekoga i podjebavaš kad on ladno cepne X i zabole ga jajo? Lepo kaže Buš.

PROTIV! Iksirace me 90 posto nelorda koji zasluzuju moju uvredu i moja egzistencija ce izgubiti poentu, tako da cu oduzeti sebi zivot. Kapram da vas i za to boli paja, ali moj duh ce vas progoniti dok sam ZIV!

realno, a i koga da smaram, nerviram i prozivam, kad mi se digne, ako me iksiraju svi?

A ovo za sobe je okej skroz... + da mylyca i njari imaju zasebnu lolo

Ево видите о чему вам причам. ЗАААА!

Protiv X sranja, kako onda da vređaš nekoga i podjebavaš kad on ladno cepne X i zabole ga jajo? Lepo kaže Buš.

pa recimo može drugar s četa da ti kopira to što si ti napisao pa da ovaj vidi, i tko u nedogled, dok ne ostane sam samcijat na četu i provali konačno da ga niko ne vooooliiiiiiii!

Iskomplikovao si. :)
Jednostavno kreiranje soba u kojima se ulazi na poziv i gotovo. A ko neko ne pozove Bušida da se banuje, lolo.

Ове металике Бурзум, Чак, Варнер и остали димају собу "Металике", а ми нормални да имамо собу "Нормални људи који слушају само квалитетну музику и недељом иду у цркву својим југом у коме је окачен крст од пола киле на ретровизор и привезак са Равне Горе".

ma svejdeno, sobe,kikovanje, pederaj il pičkarluk, svejedno skroz. sobe su najbolja opcija kontam.