Prijava

Belo, oko mene sve je belo...

Jesam ja razumeo da se ukine čet? Podržavam!

fora je sto kaizen nije skinuo novu verziju zato sto je nekima od nas kao smetala bijela boja (BOLI NJEGA KURAC :insert meme pic here:) nego je kao opala posjeta.
nesto ne vidim da se posjeta povecala od januara 2012....

Mislim da je vreme za promene. Jednostavno dosadi , i treba promena, navicice se ljudi..

sedplas
fora je sto kaizen nije skinuo novu verziju zato sto je nekima od nas kao smetala bijela boja (BOLI NJEGA KURAC :insert meme pic here:) nego je kao opala posjeta.
nesto ne vidim da se posjeta povecala od januara 2012....

+1

ako neko smara na četu, da postoji opcija X, izbrisati tog autora s četa, pa da se osobi koja je kliknula na to ne pojavljuju komentari tog spemera il za kog faktora ga već smatra.
ili da može da se kikuje ako demokratksa većina reši. A, šta mislite?

Predlagao sam ja ovo jednom ali rekose da je previse komplikovano ili kako vec...

Inace, prestanite da se cimate da ce kaizen nesto da uradi samo da nama udovolji, on ako nesto odluci da promijeni to je zbog toga sto je opala posjecenost sajta.

највише су кидале оне "популарне дефиниције", чет је био до јаја али популарне дефке вр'чина!

Jesam ja razumeo da se ukine čet? Podržavam!

Главни, у чет ми не дирај!

Иначе, ако се већ расправља о будућности чета, не иде да неко од главних деоничара на каже нешто на ту тему.

Блокирање је геј, зато што ако те неко иритира, занемари га. Овако ћеш видети некога ко изгледа као да прича сам са собом а у ствари прича са особом коју си ти блокирао.

Демократско избацивање са чета је такође глупо, зато што за то постоји бан. Ако неко смори до те мере да је то неподношљиво, бан за спем и аупичкуматерину.

Собе су најглупљи од свих предлога, зато што се тиме уништава оно што је Вукајлија чет у ствари. Група потпуно рандом људи који дају своје виђење неке ствари или ситуације и укључују се у дискусију о њој, или једноставно таква иста група која се дебилише, свако на себи својствен начин. Уколико би се увеле собе са дозволама, ти би ушао ту, ушла би још два, три твоја другара и ви би сте се дописивали. А то је кретенски, зато што то можете да одрадите и на фејзбуку.

Сумација: НЕ за блокирање, НЕ за избацивање, НЕ! за собе!
http://www.dodaj.rs/f/2k/Sh/2fAXOcui/aragorn-and-the-army-of-.jpg

Ja bi da se shoutbox vrati. Jes da tad nisam bio aktivan al ono, ono. http://web.archive.org/web/20070210044707/http://www.vukajlija.com/

Jesam ja razumeo da se ukine čet? Podržavam!

Jes, pa posle treba da plaćam jebačinu. Sti normalan?

Чуј да се укине. Чет је најживљи део сајта. Тј. најмање је мртав.

Čet ne smije pasti.

Ninka, dođi na čet nekad. Nisu ni nama usta rutava.

Ninka, dođi na čet nekad. Nisu ni nama usta rutava.

Odvik'o sam se majku mu, mog'o sam naletit'.

Ono što reče LOLe.
Nisam često tamo, ali kada dođem, svi su ok i imaju sjajne fore (za muvanje maloletnica). :)) Svašta saznam i kupujem fore.
I , šta, kao, Njari me blokira? Ili Jebač, Sed i Dan'lo? Pa da nema nikog ni "dobar dan" da mi kaže ... Loše bi mi bilo za moral. :))) O samopoštovanju i da ne govorim. :))

Pa kad si bogata i uobražena, a mi gomno.

e nešto sam se istripovao onda, i bilo mi dosadno pa sam otvorio ovu temu, neka ga čet ovako. u suštini, ne fali mu ništa. možda samo spisak učesnika sa strane i to je to.