Prijava

Ubili su nas u pojam, nemaju ljudi više volje ni da se pobune.

Што се чудите?

Нама су ево 3-4 мјесеца увели таксе за сваку СИМ картицу и за свако бројило за струју и сваки рисивер за ТВ и све то по еуро.

klip sa Petrom Božovićem koji je okačio Gazimudo sve govori.

Нама су ево 3-4 мјесеца увели таксе за сваку СИМ картицу и за свако бројило за струју и сваки рисивер за ТВ и све то по еуро.

Eeeee, da je nama tako jeftina taksa...

Do sada sam jedva sastavljala kraj sa krajem. Očigledno se više neću "sastaviti"!

Dusa me je zabolela jutros kada sam na trafici zatrazio crveni filip moris i kada mi je rekla da je 170.

Najjači su mi novinari, 20% poskupljenja karte koja je koštala 60 dindži oni sračunali da iznosi 10 dinara :-)

za novinare to je dovoljno blizu...

što bi rekli, nova cena "oko 70 dinara" :D

Već sam rekao u par navrata. Narod još nije iznio ni 20% tereta. Biće još gore. Kao i uvijek, isplivaće oni koji imaju najviše para.

U pravu je čovek.

Revoluciju diže sirotinja, nijedna revolucija nije dignuta od strane srednjeg ili višeg staleža. Kada ne budemo imali hljeba da jedemo mislite da neće doći do sranja?

Revoluciju diže sirotinja, nijedna revolucija nije dignuta od strane srednjeg ili višeg staleža. Kada ne budemo imali hljeba da jedemo mislite da neće doći do sranja?

Ово и ја чекам...
Код нас може да се одржи милион избора али никад неће Мило поћ' с власти него ће сваки пут све више и више гласова да добије, е онда кад некад неђе пукне, биће белаја.

Balkan je bure baruta, Balkan je prokleta avlija.

И шта, дигне се револуција и опет мора неко да влада... Народ убоги не зна, дакле изабраће неког интелекЦа, а он ће да буде пар месеци нормалан а онда ће и њега да заболи курац. Нама треба нова политичка снага свакако, а и нови услови у свету, дакле, нема ништа од побољшања још 10 година најмање. За 10 година имаћете 10 година више, 10 година ћеш потрошити на размишљање кад ће бити боље. Зато, ако ти не ваља или иди негде друго или уживај у томе што имаш, колико год да је то што имаш.

Uživam u onom što nemam, jebiga, to je valjda umetnost preživljavanja.. A, srednji stalež u Srbiji ne postoji.

Ljudi, Balkanu treba EU. Treba ti Švabo da te upragne kao vola, treba Švabo da lupi šakom po stolu i da ga prepolovi, jedino mi tako možemo u vinklo da dođemo, sami nećemo nikada.