Prijava

Malopre sam imo osećaj da bi mogo nekoga da ubijem kolko sam bio besan. Moro sam negde da iskalim taj bes, pa da to ne bude na nekom od ukućana, izašo sam napolje i udaro u šta sam stigo.
Kako iskaljujete bes? Da li ga iskaljujete? Ako da, da li puknete istog trenutka pa sve u vražju mater ili sačekate pogodan trenutak? Jel mislite da je, ako neko nevin najebe zbog vašeg besa, legitimno opravdanje "bio sam besan"?

bes je greh.samo zen za doručak dečače,samo zen.
ako to ne pomogne,onda džak.
lolou

Бијем намештај, глупо ми да бијем цимера кад га усере у ПЕС-у.

Mene niko ne može da naljuti i da iznervira ... Ja sam ladovina na sve živo oko sebe ali nekad se desi da i ja normalno imam svoje bubice (jako retko) i onda upalim sony i oderem brata u PES-u i eto tako neki bes izbacim iz sebe

набијеш четкицу за зубе у грло што дубље и онда се исповраћаш и буде ти лакше и заборавиш што си био бесан јер си малакасао од насилног повраћања и онда тераш мајку да ти кува чај од нане

Teretana sine, samo teretana.
Onda seks. Puno seksa.
Time se postize duhovni mir, nema nerviranja, nema besa, samo opušteno.

je l' ste ovde svi navučeni na pes,nema bensića,a,A?

Nekad sam upražnjavao trčanje ili ekstremno dugu vožnju bajsom, a onda sam počeo da pušim. :(

Ma zajebi soni kad bi da ga pojedem u tom trenutku. Nego bre nešto da mu ga dam po volumenu, nebitno koje vrste. Al šta je najpametnije? I ne mislim na onaj bes što ga vučeš duže vreme, nego ovaj što dođe kad ti neko skoči na živac, što ne vredi u teretani ili pičci.

edit: mada, džatarino rešenje i nije loše kad bolje razmislim

momooo kraaaljuuu aaaaa moomaaa doso, ooo momo care, aaaa, vidi moma doso, eeeej moma!

meni nije problem sam bijes, nego onaj prazan osjecaj kad me prodje, tako da mi je dobro kad sam bijesan.

Odeš u park istčiš se, teretana ili jednostavno uzmes jastuk pa udri :D

Jebe se vama za prvi post a? lolo

Ja to kod sebe zovem Turetov sindrom: ređam psovke u nizu, da se zacrveni od stida i poslednji gusarski krmak sa krastavcem u dupetu u nekom jeftinom bordelu.
Naravno, uvek sam sama kad pCujem, nije red da gadim okolo. I kad je to neki blesav razlog za bes.
Ali, onaj bes kad ti se zakrivi prostor/vreme/mesto...onda stvarno ne prezam od toga kako ću da opletem ili povredim nekoga.
Ipak, sa godinama sam sve više zen, i mnogo više volim sebe ovakvu. Sviđa mi se da sam smirena, mada-eto-baš danas mi se desilo nešto da me je nateralo da puknem od besa.
Iskulirala sam, ali se u sebi jela i počeo gastritis.
Znači, još mi fali zen-treninga.

Ja trčim, udaram u jastuk, vozim bajs, a kad sam blago uznemirena sređujem ormar iako je već sređen.

Gledam 'Sve za ljubav', snimam na VHS, to me umiri.

Možda nije pametno ali nabodem vrata ili zid i bude mi do jaja. Jes' da mi se naduje ruka i da furam hematom naredna 3 dana fazon ali blejica.

И да, псујем и дерем се ко ненормалан. Али не нервирам се често, само кад ме неће у ПЕС-у или картама, тако неким играма.

uvek sve verbalno izbačim iz sebe.oluja,jbg,ali posle kao nova.
bole,ti akumuliraš novi bes :D