Prijava

Ne secam se koji sam bio, ali me je draftovao Boston. Posto se zbog Ronda nisam bas naigrao, trazio sam trejd i otisao u Bobketse. Al sam se usrecio...

Ja napravio novog igraca po 5. put...draftovao me Toronto upravo :D

Jel igrao neko ol star utakmicu? Ja bio izabran da sutam trojke i da igram za istok. Igrao jesam, ali nisam sutao trojke. Zasto to?

Ja igram za nju orleans, uzeh titulu sa njima zahvaljujući trici sa pola terena od strane mene...
Rejting 85
inače sam prvo igrao za Portland, jebo ih Lilard, pa za Feniks jebo ih Dragić , pa za lejkerse jebo ih Neš u 2014 je idalje igrao , pa za Nju Orleans ,i proglašen za MVP a finala....

Zasto to?

Зато што је у РС верзији игрице само то и могуће. Купи конзолу па закуцавај и шутирај тројке.

Јел има за 2к11 Евролига печ и како да инсталирам то на крековану ако има?
ЕДИТ: или ФИБА, оно, репрезентације и то?

The fourteen teams to be included in NBA 2K14 are
• Alba Berlin
• FC Barcelona
• Real Madrid
• CSKA Moscow
• EA7 Emporio Armani Milano
• Montepaschi Siena
• Fenerbahçe Ülker Istanbul
• Anadolu Efes Istanbul
• Olympiacos Piraeus
• Panathinaikos Athens
• Maccabi Electra Tel Aviv
• Zalgiris Kaunas
• Unicaja Málaga
• Laboral Kutxa Vitoria

bez kkp i kkfmp

Čudi me pa Čović nije potplatio sa parama oduzetim od sirotinje s Kosova...

BezDeranjaMolim, откуд ти то?

kkfmp

Čudi me pa Čović nije potplatio sa parama oduzetim od sirotinje s Kosova...

Ај не смарајте и овде...

Мислим да је био ироничан.

Ekstra igrica, samo me iritira što nemam zvuk, i pored instaliranog direct x - a. A na netu su saveti uglavnom "Uključi zvučnik" . Jedino što mi pada na pamet je da je u pitanju nepoklapanje igrice sa sistemom (xp)

Може бити да је до система, ал боли те курац, ем коментатори смарају, ем је музика срање. Пустиш Синана у позадини и уживаш.

Sranje mi je malo bez ikakvog zvuka, volim da čujem kako se komentatori popale na neko kucanje :)

Izašo novi nba eo sad stavio da se skida

MILODARKA DA SE JAVI AKO JE VOLJNA, DA MI OPET INSTALIRA ONAKO IGRICU HAHA!

igro sam jedno 5-6 puta maj plejera, al smori jer nema all star vikenda za pc...i nema onog novca i da kupuješ garderobu, automobile itd...
pa brzo može da dosadi jedno te isto.

zadnji maj plejer, na prvoj tekmi 33 poena, SG, uzeo me toronto kao 12 pika. tu bio dve sezone i prešao posle ugovora u finiks, i onda prestao da igram...
sad uzeo asocijaciju...uzeo finiks, jer sam ih voleo na 2k12. Obavezno namestim game speed na oko 65-70, jer je inače sporo kao da igrači imaju po 400 kila.

e da, kako može da se namesti kao u 2k12 da kad mu namestim neke patike, da ne bude ono team color, nego da ostanu takve?

I koja je razlika između asocijacije i karijere?

Одушевило ме што коментатори коначно умеју да изговоре српско презиме.

Елем, на текми пред драфт 24 поена и 4 скока, СГ, ол араунд, узо ме Бруклин као 22. пика.

ima li kakve bitnije razlike od 13?

Nisam odigro dosta da bi procenio al prvo što sam primetio je da se mnogo lakše izgubiti lopta ako se zaletiš u gužvu.

Променили су комбинацију тастера за елиуп и није више наскок на В. То је што сам приметио ново. Не рачунам изглед менија и тих кураца.