Prijava

A možda nešto od Prodidžija, a?

Ljudi..."kultna pesma" je nešto kao "Like A Rolling Stone" Boba Dilana, "Satisfaction" od Stonsa i sl...a vi ovde nabrajate neke bendove koje volite da slušate i njihove najbolje stvari.
:-))

U pravu si Kurd, ali na neki način je kultna i "Kralj kokaina" ma koliko mi to odbijali da priznamo :)

A od baš kultnih, među poslednjima je "Smells Like Teen Spirit", "Under the Bridge" možda "Wonderwall" (to je iz 1995)

Мој багреме бели

Ove sve pesme nisu još kvlt, al pretenduju da postanu, masa ih zna, imaju milione pregleda na jutjubu i nisu raspad.

Loksi, i ja sam htio da kačim i "Don't speak" ali si me preduhitrio. :)

A od baš kultnih, među poslednjima je "Smells Like Teen Spirit", "Under the Bridge" možda "Wonderwall" (to je iz 1995)

iz devedezsedme, Savage Garden To the moon and back!

Kultna pesma je kultna u celom svetu, a ne samo ponegde...i nema ih mnogo, ne više od 20-30.
Ja cenim da je verovatno poslednja stvarno-stvarno kultna pesma snimljena pre 1980-te...

Gledaj ovog sa Kleptonom, to je pesma od pre 30 i kusur godina, ako ne i više, to je odavno kult.

dont speak, numb su dobri predlozi.

mozda Nemo?
http://www.youtube.com/watch?v=SO4LyKd-Hws

Ja cenim da je verovatno poslednja stvarno-stvarno kultna pesma snimljena pre 1980-te...

Grešiš, 90-ih je izašlo masu kultnih pesama.

Grešiš, 90-ih je izašlo masu kultnih pesama.

MASA kultnih pesama?!? :-)))

Dobro, ne razumemo se znači uopšte... :-)