Prijava

Како квалитетан трол.

И да, тролује вас лик, шта сте се примили лооли

ХАХАХАХАХАХАХА СВЕ ТИ ЈЕБЕМ ХАХАХАХАХА

Ti si kralj!

Još kad bi okačio neke dojke u ovu temu, e onda bi bio prekul.
Aj sad okači neke fine i čvrste dojke pa da te prihvatimo u društvo kul tipova.

Obuci roze majicu, stavi cvike, okreni profil stranu, slikaj se i postavi sliku za avatar. Svi će želeti sa tobom da razgovaraju.

Neš se ovako približit' sigurno. Smaraj ljude, podjebavaj na četu, komentariši definicije, budi na forumu aktivan, bilo šta što će te učiniti prepoznatljivim.

Probao sm i to al ništa,i dalje kao da vlada ignore prema meni.
Imam i nekoliko defki sa dobrim ocenama,to bi mi digao rejting malo.

Ali i dalje ne razumem toliki hejt..

Замисли дете које у паркићу вуче другу децу и пита "зашто нећеш да се дружиш са мном?"

To je to. I vremenom ćeš da dođeš do toga da te moderatori startuju u pabovima. :)

eahBatch

ХАХАХАХАХАХАХА СВЕ ТИ ЈЕБЕМ ХАХАХАХАХА

ЈЕЛ ТО МОЈУ МАЈКУ СПОМИЊЕШ, А ?!!!!

Oni svi imaju veze kod moderatora, i lajkuju jedni drugima, znam sve, i neces lako medju 'njih' :D

znam ja šta je, misle ljudi da si radioaktivan

Ništa briite temu. hvala na odgovorima drugari.

Radioaktivni, znam kako ti je. Mene tako ignorišu na Fejsbuku, i teško mi pada. Dugo sam razmišljao o tome zašto je to tako, i čini mi se da se suviše pretenciozno pravim pametan. Izaziva osećaj nelagode kod drugih, čini mi se. Te duge rečenice, to bavljenje temama koje nikoga osim mene (u dobrom broju slučajeva) ne interesuje, ta opsednutost preciznošću izraza i interpunkcijskom pravilnošću, udružena sa nesvakidašnjim vokabularom a istovremeno razgranatom sintaksičkom strukturom svakog iskaza (o semantičkom bogatstvu i da ne govorimo) dovode dotle da me ljudi smatraju naduvenom guzicom. Ali, opet, možda to kod tebe nije slučaj? Ne znam...

Algebra

Oni svi imaju veze kod moderatora, i lajkuju jedni drugima, znam sve, i neces lako medju 'njih' :D

ТАКО ЈЕ!

Neću ja da ulazim u bulju moderima.

Nego kad god dodjem na chat i napišem nešto kao da me ne primećujete.

Radioaktivni, znam kako ti je. Mene tako ignorišu na Fejsbuku, i teško mi pada. Dugo sam razmišljao o tome zašto je to tako, i čini mi se da se suviše pretenciozno pravim pametan. Izaziva osećaj nelagode kod drugih, čini mi se.

Tvoji fb statusi su sasvim ok. Ne praviš se ti pametan nego si pametniji u odnosu na druge pa to onda izgleda tako.

Ništa udrite lock,izvinite što sam vas smarao.

Дајте људи тролују, шта сте се примили. Лик је ту од 2010 :))

Evo, posle dve godine je primećen, a ne ko ja posle 5 godina...

:Lock: