Prijava

hehehe, i ko je sad ispao pglu tu? :)
zna se šta je kult na majicama i duksevima ipak i šta se nosi na prsima, a 50c to sigurno nije.

Probaj da rokneš papir preko toga i polako vrelom peglom da prelaziš preko papira pa će se valjda istopiti štampa i zalepiti za papir al opet ne verujem da ćeš uspeti.

Tako je! Da imaš SLAYER na majici, ne bi morao da skidaš sad! Prc!

Ја ћу да одштампам Ипчета на мајици.

NAJJAČE JE KAD OVE PAORIČINE LETI KADA UPEKNE SUNCE KRENU NOSITI BELE MAJICE SA REKLAMAMA ZA HERBICIDE PO SELU.

Jebač, razmišljo sam da iscimam ortaka koji jebe kako crta, odnosno bolji je od mene u tim stvarima, da mi odradi ''Ipče'' u mejden ili sleja fontu i njegovom glavom al u Edi fazonu.
Al to kad baš rešim i budem mi trip da odradim to.

hehehe, i ko je sad ispao pglu tu? :)
zna se šta je kult na majicama i duksevima ipak i šta se nosi na prsima, a 50c to sigurno nije.

A šta je to kult? Metal bend možda? Neki jesu, neki nisu, zavisno od toga šta neko voli i ceni. Kao što rekoh, duks je uzet 2005. kada se 50 mogao smatrati dobrim reperom, a da je ostao na nivou kao iz 2003. nosio bih ga 'ladno. No svejedno bio sam klinac kad sam kupovao, odavno se ne ''uniformišem'' kao ''reper'', al' duks je kvalitetan pa zato.

Probaj da rokneš papir preko toga i polako vrelom peglom da prelaziš preko papira pa će se valjda istopiti štampa i zalepiti za papir al opet ne verujem da ćeš uspeti.

Probaću to, mislio sam i natopiti duks pa lagano prelaziti četkom, al' sam se bojao da ga ne sjebem. Probaću, ako uspe, imaš vops od mene.

nosi je naopako

Je l' treba ponovo da prolazimo gradivo o Gej Ziju? :P

ja sam ljuspao print sa tih buvljackih dukseva kao kad se ljuspa super lepak...

Je l' treba ponovo da prolazimo gradivo o Gej Ziju? :P

ne sjećam se što smo pričali o tom ziju. a što fali, ja često obučem nešto naopako i tek uveče kada se vratim kući primijetim da sam je tako nosio. :)

Ај Манијаке, ако нацрта то, скенирај па пошаљи да одштампам. Контао ја да се јебем у фотошопу, ал нисам баш стручан.

A šta je to kult? Metal bend možda? Neki jesu, neki nisu, zavisno od toga šta neko voli i ceni. Kao što rekoh, duks je uzet 2005. kada se 50 mogao smatrati dobrim reperom, a da je ostao na nivou kao iz 2003. nosio bih ga 'ladno. No svejedno bio sam klinac kad sam kupovao, odavno se ne ''uniformišem'' kao ''reper'', al' duks je kvalitetan pa zato.

pa nisam mislio samo na metal jebote. 50c nikad ne može da postane kultni muzičar kao što su nekad bili 2pac ili Pablik Enemi, Afrika Bombata ili Mc Hamer za rep i hiphop,ako kapiraš šta oću da kažem.
EDIT: čak je i Eminem kultnija faca od njega, aj, bar tako ja mislim, jebemga sad.

po menii je 50c u rangu s Lil Vejnom, Džej Zijem i tako tim likovima. Ono, trenutna popularnost koja je možda i vredela nekad, a danas žive iskljuučivo od stare slave fazon. nema tu kulta nikakvog, samo trenutne euforije.
EDIT: a samim tim što se rekao da se stidiš sad tog duksa, govori sve o njegovom statusu kvlta:)

Ај Манијаке, ако нацрта то, скенирај па пошаљи да одштампам. Контао ја да се јебем у фотошопу, ал нисам баш стручан.

nije frka bač, samo da se istripujem i rešim to, i onda ga cimam.

pa nisam mislio samo na metal jebote. 50c nikad ne može da postane kultni muzičar kao što su nekad bili 2pac ili Pablik Enemi, Afrika Bombata ili Mc Hamer za rep i hiphop,ako kapiraš šta oću da kažem.
po nemi je 50c u rangu s Lil Vejnom, Džej Zijem i tako tim likovima. Ono, trenutna popularnost koja je možda i vredela nekad, a danas žive iskljuučivo od stare slave fazon. nema tu kulta nikakvog, samo trenutne euforije.

Naravno da ne može, ali bio je solidan reper u svoje vreme. Slušam rep otprilike od Fiftijevog albuma iz 2033. kacam poč'o da slušam DMX-a i njega, tako da se kapiramo. :)
A Gay Z je bio dobar reper, jedan od boljih u '90-im. Lično ga ne volim, ali neke stvari mu se ne mogu poreći. Naravno da ni on nikad neće biti kultni. Lil Wayne... Ček, ko je to? :)

ne sjećam se što smo pričali o tom ziju. a što fali, ja često obučem nešto naopako i tek uveče kada se vratim kući primijetim da sam je tako nosio. :)

Kaci poč'o da prigovaraš na mojoj definiciji ''Daleko ti lepa kuća'' rek'o sam ti ''I got 99 problems, but paninaro ain't one!'' Parafrazirao sam dotičnog. :)

EDIT: a samim tim što se rekao da se stidiš sad tog duksa, govori sve o njegovom statusu kvlta:)

imaš i ovaj edit:)
al kapiram, kupovao sam svakakve stvari pre, fala bogu pa ih ne nosim jer mi se omalile:)

Jebač, razmišljo sam da iscimam ortaka koji jebe kako crta, odnosno bolji je od mene u tim stvarima, da mi odradi ''Ipče'' u mejden ili sleja fontu i njegovom glavom al u Edi fazonu.

Манијаче, ако икад ово реализујеш, обавезно да негде поставиш оригинал слику, да и ми можемо користити материјал.

Таз, пробај можда у хемијском чишћењу, вероватно они имају решење за проблем.

једино горе облачење од ствари са металика принтевима је оно са 50 центи и еминемом. сва срећа да сам последњу ствар купио фазон у другом средње, и убрзо престао да трансферишем са тим. металике смарају фенсере како су сви исти, а они су заправо једно 100 пута креативнији у односу на металике са мајицом са принтом бенда/фарке/старке/мартинке.

ili kamehame talasom