Prijava

naravno da nijesam problem, dajem ti upotrebljivi savjet :)

Duks na hemijsko, oni to mogu da skinu bez problema, samo unapred pitaj kolko ce to zadovoljstvo da kosta da ne bude skuplje od samog duksa :D

Је л' се ово опет неко губи с брисањем првог поста, да га банујем?

banuj. thuzz dug. družba je družba ali... od starta mi je bio sumnjiv.

не контам што је брисао, ем што смо сви видели отварача јер је тек после пола сата избрисао пост, ем што се по каснијим коментарима види да је то он...
МЕДАТОРИ ШТО СЕ ВРШИ СТРАХОВЛАДА НАД ВУКАЈЛИЈАНИШТВОМ, ДА ЧОВЕК ИЗ СТРАХА БРИШЕ ПОСТ МИСЛЕЋИ ДА ЋЕТЕ ГА БАНОВАТИ?!?

Brate, ne znam šta su ti rekli i kako su te savjetovali, al trebo si aplicirati na majicu.

Мени је једном успјело са пеглом, али треба добро да се помучиш.

Ja sam obrisao prvi post jer sam mislio da tako brišem čitavu temu, gdje sam očito naišao na podjebavanje umjesto odgovora. Izvinite, nisam znao da je protiv pravila. Kao što rekoh htio sam čitavu temu da maknem.

Mada, opet, mislim da je veći problem to što u temi gde se čovek nada normalnom odgovoru naiđe na podjebavanje od strane par likova nego što sam u neznanju obrisao prvi post misleći da skidam temu.

Duks na hemijsko, oni to mogu da skinu bez problema, samo unapred pitaj kolko ce to zadovoljstvo da kosta da ne bude skuplje od samog duksa :D

Probaću prvo ovo sa peglom što su predlagali, a onda ću pitati na hemijskom. Danke. :)

Можда нас и мажеш сад, ал' ај' нека ти буде јер постоји шанса да бих био неправичан ако те банујем, а то не желим.
Сада, дакле, знаш да морају бити побрисани сви постови с теме да би тема била обрисана. Припази следећи пут....

Ne razumem zbog čega bih vas mazao kad se tako očigledno vidi da sam ja autor teme po odgovorima drugih članova i mojim replikama. Stvarno sam mislio da ću obrisati temu ako obrišem prvi post (vidite da nisam obrisao ostale postove). Na ostalim forumima se briše tema kad se obriše prvi post koji predstavlja temu. Jebiga, forum ovde ne funkcioniše na tom principu. K'o što rekoh, izvinite. Dobio sam dva-tri dobra odgovora, al' budući da su me izjebali k'o sansku kozu i poklopili k'o WC šolju odgovorima 'teo sam da obrišem temu da se ne brukam. Sad znam za ubuduće da ne brišem postove.

ал' ај' нека ти буде јер постоји шанса да бих био неправичан ако те банујем, а то не желим.

<3