Prijava

Грдна глупост. Много лепше изгледа када просто пише датум настанка испод дефиниције као што је до сад било. "Јуче" је у реду, ал мрзи ме да рачунам која је то година када пише "пре 3 године". А и није у реду то тако заокруживати. Да ли је 2 и по или 3 и по?? Предлажем да се то врати на старо!

Meni pise da sam se registrovao pre godinu dana, a u stvari sam 20 oktobra 2010. :S

Jes probao da stavis mis na datum?

Stavi kursor na godinu/mesec i izlazi datum/sat.

Е да, и тај датум регистрације да се врати! Да се види ко је из које генерације вукајлијаша! :)

Вауууууу, нисам приметијо! Нисам се жалио да не могу да нађем датум, него што ружно изгледа овако. Онако је било лепше и јасније.

Raznorazna pitanja?

Јесте, Мешо, ствар навике, али зашто навикавати на нешто ново, када нема никаквих предности?

Ma bolje ono staro, koce sad nesta izmisljat kursore, valja to potrefit

A zasto kad stavim kursor na datum ne izadje "pre 3 godine?"

Kakvo je ovo unapredjenje da mi je znati? Ovo niti ima neku funkcionalnost, niti je unapredjenje vizuelizacije. Klasicno mrsenje muda.

срање је овако, ко још има времена да ставља курсор преко нечега.

jeste, teško je uočiti. jal su minuti jal su meseci. ko će sada da se dezorijentiše.

Izvinjavam se. Loše sam protumačila uvodni post.

Ovo je kap koja je prelila čašu. Ne dolazim više na ovaj sajt. Ajmo.

срање је овако, ко још има времена да ставља курсор преко нечега

Да, док сачекам да се појави оно жуто говно, док се избечим да прочитам шта пише, док пронађем ту датум и годину, док то урадим за сваку дефиницију...

ова тема је мајнд рејп

То раде намерно да би човечанство било што збуњеније и да би се брже замарало. За кога радиш, Кајзене, децхко?!