Prijava

U Holivuuud! Ali neće Hefner da me primi. :(

Videću ja sa Stanijom da te ubaci kod deda Hefa ;)

u neku daleku ledenu puškinovsku pičku materinu

ovde kod mene traze ko ce da ide na Antarktiku da radi. slusao sam tipa koji radi tamo, ludilo! Tomdrile, javi se :)
dalje, ti baliji, havaji, bore bore i fidziji, sve je to precenjeno i napravljeno da se uzme kinta.
za mene isto bi bio izazov obici rusiju, al na prolece ili u leto, jebes ti ono smrzavanje.
a kad dodje penizijica, ovo sto prica Luks, u nekoj zabiti kod nas.
e da, i hocu da obidjem US kolima, cost-to-cost, iz NY do LA, davnasnja zelja i plan sa najboljim ortakom.

Oтиш'о бих опет у Праг.
http://www.fudeks.rs/wp-content/uploads/2012/02/Prag_01.jpg
А може и остатак Чешке, не буним се.

Meni se ide u Teslić. Nisam dugo bio.

Sibir, Kina i Vijetnam.
Kad bih imala para to bi trajalo barem dva meseca.
Vremena imam dovoljno.

glavni, ovaj moj vitez na avataru se isto nageo na stranu kao kod tebe pokojni Nino :D ahhahahah pazi ovo :D

Jebo mater vidi stvarno...Nino viteže!!!

Valdemar
Ali ovo mi je baš san: da sednem u voz u Moskvi, pa transsibirskom železnicom do Vladivostoka, pljunem u Pacifik, pa opet natrag. Možda sa malim zadržavanjem na Bajkalu. Četrnaest dana ruskog voza: raspad! Pričali su mi ljudi, a i čitao sam, da su ti ruski vozovi na duge staze ludilo, druženje i alkoholisanje 24/7.

+150000000000

To sam zacrtao i jednom ću i da odem.

mora da je avantura do jaja

Proputovah maltene ceo svet, doduše ne svojom zaslugom, i iskrena da budem, nisam naročito željna nijedne inostrane zemlje, nijedne kulture, ali ima jedno mesto u Italiji gde još nisam bila, i velika mi je želja da ga vidim. U pitanju je arhipelag La Madalena (La Maddalena), lociran između Sardinije i Korzike. Već godinama sanjam to mesto. Boja mora je fascinantna, arhitektura šarmantna, a stil života, pretpostavljam, opušten.

Obis'o bi' neku komu-turu tipa Kina-S.Koreja-Kuba. Cisto da vidim kako komunizam danas funkcionise. I volo bi' da odem u neku africku drzavu tipa Togo, Senegal...

Valdemar
Ali ovo mi je baš san: da sednem u voz u Moskvi, pa transsibirskom železnicom do Vladivostoka, pljunem u Pacifik, pa opet natrag. Možda sa malim zadržavanjem na Bajkalu. Četrnaest dana ruskog voza: raspad! Pričali su mi ljudi, a i čitao sam, da su ti ruski vozovi na duge staze ludilo, druženje i alkoholisanje 24/7.
+150000000000

To sam zacrtao i jednom ću i da odem.

E, i ja isto! Voleo bih da odem u Vladivostok, ali vozom k'o covek a ne avionom k'o picka. Zovite me jednog dana. A u Moskvu idem u petak, tako da otkljucavam rusku turu.

Otišao bi 15 dana u Kosjerić da jebem ovce i muzem čobanice. Mozak mi u haosu ovih dana...

Kakve su nam grdne ovce, ubrzo bi prešao na čobanice. Znam da zvuči bolesno, ali tako je, jebiga.

Taman iscimaj Jebača da operišete zajedno. Uf, al' dobro zvuči (čitaj: izgleda) ovo što pomenu Dar-mar...
Ovaj neki fazon recimo.
http://cdn.list25.com/wp-content/uploads/2012/05/aroa.jpg

Maroko, zemlja obećana.

marcipan

U Holivuuud! Ali neće Hefner da me primi. :(

Кад је пајсер. Излапео матори...