Prijava

Због Италије сам данас диго неке парице, тако да одсад навијам за њих, иако су јајаре у сваком спорту и ван спорта. Дајте неке клипове да видимо шта смо ми радили, ја нисам гледо баш нас...

јел у 19:00 по локалном или овдашњем сутра?

Po nasem u 1 valjda igramo

I danas dobra partija naše reprezentacije u futsalu . Ovaj put , posle pobede nad Egiptom ( 3 - 1 ) , svladana je selekcija Kuvajta još ubedljivije ( 7 - 2 ) . Evo i trenutne tabele naše grupe :

1. Srbija 2 2 0 0 +7 6
2. Egipat 2 1 0 1 +3 3
3. Češka 2 1 0 1 -4 3
4. Kuvajt 2 0 0 2 -6 0

Sledeće ( poslednje ) kolo igra se u petak , a sastaju se Srbija - Češka i Egipat - Kuvajt .

Да се убацим са закашњењем ја мислим да је футсал у сали, а мали фудбал на бетону. :) Када се саставе сва ваша објашњења добије се решење. Сала + Порекло + Патике + Четворка = Футсал.

А сад мало о теми, ја све гледам ове друге репке никад нашу да убодем, кад ми играмо( у колико сати) ?

ne znam stvarno vidi na fifa.com ja tu gledam

Ima na Fifinom sajtu sve
Naši odlični danas, sa Češkom nam je dovoljno nerešeno i prvi smo u grupi
Editovaću grupe u prvom postu kasnije,preko fona sam

TakoE jebi SRBIJO glupe kuvajćane!!!!

Sutra od 1 igramo sa Ceskom,cak i poraz od 3 gola razlike nas vodi dalje,ali pobeda je realna

Nažaost utakmica sa Česima je završena baz pobednika 2 - 2 ali ipak naše reprezentacija ide u u drugi krug sa prvog mesta u grupi i osvojenih 7 bodova . Protivnik naših biće tim Argentine , ali ne znam kad se igra tekma .

Idemo dalje,2:2 protiv Čeha, nije loše, al mogli smo i da pobedimo
Sa Argentinom igramo u osmini finala, ako prođemo idemo na Brazil, a tu šta nam Bog da
Editovaću tabele u prvom postu kasnije

danas je bilo namesteno na X. I jednima i drugima je odgovaralo.

Gazimundo , Česima nije odgovarao x da je Egipat dobio Kuvajt , ali čuli na poluvremenu da Kuvajt vodi 3 - 1 pa dogovorili se sa našima

Moguće da je tako, naši nisu zapinjali nešto u drugom, a i što bi, bolje nek se odmore

mito kad je sa Argentinom ???

U nedelju počinje osmina finala od 3 na eurosportu sam video, pa ćemo mi verovatno u nedelju ili ponedeljak.

U ponedeljak igramo, ne znam tacno u kolko sati