Prijava

Šomi, nije to toliko neverovatno, poznato je koliko uzimaju keša pevači. Naročito koliko su cigani galantni (LOL cigani galantni) kad žene sina ili sl. i naročito kad je kamera tu.

Naravno, nije uobičajeno da šefica podzemlja uzme dobije ovoliki keš (od mene bi dobila motku, al to je drugo), al npr. Jebač uzima možda i više para, plus što je uvek moguće da je sa gazdom dogovorio da peva za bakšiš, tako da domačin umesto da da tipa 10k evra za muziku, on da na bakšiš, i ispadne veći baja.

па ништа нисам реко, само сам окачио победу лоло
иначе ово су факин петстотке, наш колко је то лопата за у мешалицу/опраних вецеја па кући на паштету

Predlažem da se za Rasnog zaključa ova tema, jer je nelogično da transfer blama postavlja transfere blama na temi "pobeda jebena".

@autor Proyectant:

Zašto te ja autor Rasni usplahirio toliko, zašto ti se forumsko pisanje svelo na prozivanje Rasnog ili citiranje prozivki Rasnog?

одјеби пројектант ти си био и остао највећи даун теме трансфер блама
мрш са вујалкије нико те не воли и нико те не жели овде

citat
одјеби пројектант ти си био и остао највећи даун теме трансфер блама
мрш са вујалкије нико те не воли и нико те не жели овде
tatic

zasto me vredjas?
tuyno

zasto me vredjas?
tuyno

zato sto ne znas da citiras

Нема сврхе.. Овде је ионако једва трећина постова у духу теме јер отприлике толико њих и капира шта је осећај трансфера блама

tuyno

није

мрш са вукајлије, ОК?

Šomi, sisaj ga.
OK?

jebem ti mamu balijsku
ok?

EDIT:

Samo zato što ne voliš rasnog zbog nacionalne osnove.

Ja ti jebem onako

Ribe vole spontanost jbg

ЛОООЛ што бих волео да ово заживи ЈЕБИ ГЛУПЕ ХРВАТЕ
http://mondo.rs/a826321/Info/Drustvo/Srpske-izbeglice-iz-Hrvatske-nude-smestaj-emigrantima.html

Хахахахахаах