Prijava

A ne zoveš na klopu? Eto - viša sila!
;)

zimnica sele, marinirao sam karfiol i šampinjone :)

Ja nešto trčao tamo vamo ko muva bez glave napred nazad, idem tako ni ne znam sam šta je, sa svih strana buka kola sviraju sve u nekom haosu ne znam ni sam šta se dešava oko mene....zovne me drug kao ej pazi, ja mislim zajebava me i kad se spotaknem padnem i tačno prst ovaj domali mi upadne u neku rupicu što je bila na zemlji i na mestu ga polomim tu posle bilo zajebancija oko tih papira za odštetu ne pitaj me, daj donesi ovo daj donesi ono čekaj dva meseca da isplate i sećam se da je bilo oko 9300 dinara...u to vreme lepe pare

ja sam jednom osetila kao da je nešto prosto ušlo u mene!

isprva sam se jako čudno osetila, pa su počeli neki žmarci da me obuzimaju i da mi prolaze neke strujice kroz telo, da bih odjednom osetila neki neverovatan osećaj od kojeg mi se celo telo trzalo a um pomutio!

posle su mi objasnili da se to zove jebanje.

Lemaja,koliko se ja palim na tebe...

Jednom sam trebao da jebem jednu ribu.

i ja sam jednom trebao... Štaš.

hahahha gazimudo, što ne kažeš!? aj svrati sutra do mene posle škole/faksa/posla

И ја се палим, ел могу и ја? Нећу много да сметам.

lemaja
hahahha gazimudo, što ne kažeš!? aj svrati sutra do mene posle škole/faksa/posla

Cuj ne kazem, priznao sam jos na temi " Na koga ga lomim sa sajta".
E ne mogu sutra,dobio sam. A i plasim se da cu srusiti svoju iluziju o tebi ukoliko mi iz virutelnog predjes u fizicki oblik :*
Vako mi za sad odgovara, da ga platonski lomim na tebe. (ako nekad raskinem sa devojkom, predpostavljam da cu bataliti taj platonski deo lolo)

a pa to je skroz okej, rispekt! :) evo laki će da te zameni, lepo se ponudio, baš fin dečko!

laki, vidimo se! mnjah!

Lemaja, imam li ja ikakve šanse kod tebe?

kako da ne! ček da vidim.... računam da će laki brzo da završi, znači ako dođe u 5, popijemo kaficu, popričamo, znači 5 i 20, ispratim ga, istuširam se.... pa svrati oko 6!

Imas sanse da joj operes sudove 100%, za ostalo nem pojma.

Nači, u 6!

Oćeš kafu da uzmemo, baš ono da s' zgotivimo?

Много је то кофеина у свега сат времена.

Onda more sok, multivitaminski.

"kafa", a ne kafa...

Može li "rakija"?