Prijava

Сааармиицаа :)

Punio pileća prsa lukom i čvarcima. Perverzija.

Sendvič sa maslinama!

Sendvičem zagađuješ masline? Bogohuljenje!!!!

Slušaj Celtic. Možda te ovi trpe ali meni ne pada na pamet. Nemoj da mi sereš ovde i da izmišljaš jela kao neka i da guglaš. Ako nemaš šta da napišeš pametno nemoj pisati ništa. Nikad nisi jeo jaja, krompir ili prženu meso? Ajde mrš bre!

Hoćeš ga raskrvariti pesnajama, bolove?

Nisam ja siledžija. I koristim noge, ređe pesnice.

Bohore, ja kuham godinama, jedem sve što svi ljudi jedu i nikad nisam lagao ljude. Ako ne znaš prepoznati šalu i ironiju u ovome što rekoh Rasnom, do tebe je. Ja ti želim sve najbolje u novom ljetu i, naravno, manje bijesa i psovanja, skočiće ti pritisak.

Taj post rasnom nema veze sa ovim, pratim ja tebe duže vreme.
I tebi srećna brate, takođe. Sve najbolje.

pratim ja tebe duže vreme

Zašto me pratiš? Sumnjaš u mene?

Grah i ćufte djeci, meni samo grah.

Đeci i sebi napravijo preljep doručak: jaja na oči, luk, sir, slaninu i kiselo mlijeko od komšinice. Ahhh....

EDIT: Mlijeko nije od komšinice lično, ona je samo ukiselila.

Eee a dok si bio neko mudo na sajtu jeo se kavijar i pilo francusko vino...

kiselo mlijeko od komšinice. Ahhh....

brate...

Hahah biće da je komšinica noseća lolo

Thilmo, mogu jesti i napraviti i gradsko i seosko. Nemam pretenzije da glumim gospodu. Samo volim da spremam sve što mogu da priuštim. Da ne mogu, jeo bih uštipke na drugi dan. I ne spemuj, nego kači šta si jeo. Nije bitno jel janje s ražnja ili konzerva paštete.

ja sam od jutros popio c vitamin paracetamol i sisao pomorandžu jer ne mogu da gutam. Fak ju krajnici fak ju (ne pozivam na oralno opštenje penisom)