Prijava

Boranija je keva ako se dobro spremi

Ukusi su različiti, reče mačka i pojede svoje govno.

Koala govnom hrani se

EDIT: Govnetom, ma isto sranje je u pitanju.

može da izgleda lepo koliko hoćeš, ali ako mi se miris ne dopadne nema jela pa makar crko gladan.

Gonzo, dolazim kod tebe da primijenim ovo što sam uradio svojoj djeci. Nakon dva dana nejedenja, konzervu ćeš kitom otvoriti, a nećeš se posjeći, ziher.

kuvani krompir+kajmak

Danas đeca predložila da se igramo šiptara, morao sam:

http://s25.postimg.org/3scylqnam/20150322_103815.jpg

EDIT: Pravljenje ćevapa je trajalo od 8 do 10 h....

Zhajče, jesi marinadu kakvu pravio uz ribu?

klasika
luk + krompir

Jebo ga ti, ubuduće, vako:

- glavica luka
- češanj bijelog luka
- po prstohvat peršuna i bosiljka
- maslinovo ulje, ali može i ono nemaslinovo
- sok od jednog limuna

Propasiraš/samelješ oba luka, peršun i bosiljak u to, umutiš ulje sa limunovim sokom. Dobro sve izmiješaš, tutneš u frižider pola sata i onda prije prženja ribu premažeš tim, a dio marinade sačuvaš u frižideru, i onda preliješ preko vrele, tek pržene ribe. Prijatno!

Jebo ga ti, ubuduće, vako:

- glavica luka
- češanj glavice luka
- po prstohvat glavice luka
- glavica luka, ali može i glavić luka
- sok od jedne glavice luka

Propasiraš/samelješ oba luka, glavice luka u to, umutiš glavicu luka sa limunovim sokom. Dobro sve izmiješaš, tutneš u frižider pola sata i onda prije prženja ribu premažeš tim, a dio glavice luka sačuvaš u frižideru, i onda preliješ preko vrele, tek pržene ribe. Prijatno!

Ti se Vidro hraniš najnezdravije od svih nas, ne čudi me da imaš gastritis od tolikog vazduha :)

još razmišljam na koji način da napravim ovih kilo pilećih prsa što mi stoje u frižideru od prekjučer... :/

gospodjo komad, da kucnem o drvo! xD

još razmišljam na koji način da napravim ovih kilo pilećih prsa što mi stoje u frižideru od prekjučer... :/

Neki nemaju da jedu a ti se razmisljas na koji nacin? Gledaj da popunis pisanje po sirotinji i posveti se donosenju odluke u toj meri da prodje toliko vremena da se pile pokvari. bravo.

Iseci na tanke filete, ubaci u sredinu parče trapista i umotaj u rolnice, te rolnice uvij u tanke režnjeve slanine, probodi čačkalicom i kratko proprži na teflonu ili keramičkom tiganju. U tako dobijenu mešavinu ulja i istopljene slanine ubaci malo mladog luka, par kašika pavlake i, kad se malo zgusne, prelij piletinu. Za prilog može restovani krompir ili pirinač na belo.

a neki se razmeću slovima bezveze, a toliko nepismenih u svijetu :P

a možeš prosto napraviti paprikašić od kockica beline i u njega ubaciti neku sitnu testeninu