Prijava

Ja danas nemam šta da jedem. Imamo nekih jaja u frižideru al nih čuvamo za vaskrs. Do tad ćemo se snaći nekako

истина, то можда треба да се напише у првој теми да свако ко пише шта је јео, напише и зашто је то јео. био је много гладан, мрзело га да спрема нешто друго. или су продавнице биле затворене. лол, дијета са интегралним штапићима. то има само код студената. :)

можда би требало да се отвори и тема, шта сте хтели да ручавате, а нисте и зашто нисте. има ту простора да се ствари поставе како треба. можда посебан подфорум?

Krle dodji do arene na nbg da ti kupim leba i salame

Ne živiš valjda blizu Arene? Lololo

ma dijeta, tad sam smršala boga oca, jela samo integralne štapiće i onaj rižin stiropor i pila zeleni čaj
NE PONOVILO SE

Autori sa godištem u nicku moraju da se pomažu i prehranjuju, to je jedini način da opstanu.

Truc ne prdi jebiga. Hocu da istaknem poentu da kad neko napise jeo sam danas poridz od ovsenih pahuljica isto kao kad bi luks na onoj it temi(npr onoj sto je radijacija otvarao) napisao napravio sam mehanicku picku ili da kelt napise da je programirao program koji radi nesto zajebano necu da lupim nesto sto postoji vec lol a bez ikakve druge svrhe osim samopromocije

Ne živiš valjda blizu Arene? Lololo

ne, na poslu sam

ma dijeta, tad sam smršala boga oca, jela samo integralne štapiće i onaj rižin stiropor i pila zeleni čaj
PONOVILO SE

+1

prase se okreće na ražnju

малопре сам појео кувано јаје ал прекрстио сам се

наравно да нисам, ја сам велики верник имам истетовираног аранђела на бутини

zamisli karaš ribu koja ima na guzu istetoviranog dadu polumentu, ono zinuo i drži mikrofon a ti je rokaš sa leđa i arandjel mu ga trpa u usta

EDIT: Bože oprosti!

е добио сам пре неки дан од неке пичке голу слику нагузила се и у позадини на зиду окачена нека икона, мрзело ме да кропујем и свеједно сам дркао ал прекрстио сам се прво

zamisli karaš ribu koja ima na guzu istetoviranog dadu polumentu

i ovo je dovoljno da se zgadim