Prijava

Skuhao rižu na pari, zagadio je sa malo pancete. Onda još sa strane skuhao grašak, na kraju u njega puknem dva sjeckana paradajza. Ima da stoličim 4 dana non-stop....

selti, napravih danas bolonjeze po sistemu trpaj svega ne može da omane. i dobro ispale zaista. nabacao sam crvenog luka mladog šargarepe svežeg bosilja suvog bosiljka i peršuna, tomatino, slanina i paradajz pire. i kečap. i mleko na kraju lol.
nego sad se setih tvog recepta pa reko da vidim u čemu je razlika, vidim da sam šargarepu stavio prekasno, mogla je mekša biti. a ovaj koncentrat, jel morra to baš i u čemu je razlika u odnosu na tomatino i ta govna?
i što se mleko stavlja jbt
pozzitj
EDIT: i belog sam roknuo kacam sipao paradajza

To što si ti krmača debela pa ne smes da gledaš u ovo a ne da jedes ja ti nisam kriv :-(

Бохо, данас сам ручавао говна, само сам одговорио на питање које је у наслову теме :(( нисам хтео твоју 'рану да увредим...

каква беда хаха нема ни даску за сечење него сече на бувљачком пластичном тањиру 10 комада 112 динара плус 7 гратис

Ah, moj propust prijatelju dragi. Izvini molim te za ovaj moj previd. Šom23 oprosti.

Kuratore, mlijeko se stavlja da ubije jake začine, a koncentrat ide jer je dehidriran i gušći od tomatina. Ubuduće poštuj recept, molim.

Bohore, odlična slika, samo zalij puno vode, da ne bi srao oluke sutra ;-)

e onda neću mleko, treba biti jako

Moraš mlijeko, ili više nema savjeta!

Jaja jedem svaki dan jer samo to znam da spremim... živim sam sa mačkama i kerovima oni jedu granule a ja jaja i muda labudova!

Jeo danas suhomesnato prvi put nakon dva meseca .

Zašto, Đoto, nisi imao ili nisi htio da jedeš?

Dobio sam prije 10 dana maslinovo ulje iz Dalmacije, pa pravim aromatična ulja za sosove i marinade, ide 1. maj, ljeto, roštilji i to, pa reko da pripremim neke stvari:

1. Za ribu, bijelo meso, sosove, picu:
- maslinovo ulje 1 litar
- grančica ruzmarina,
- 4 češnja bijelog luka,
- grančica bosiljka,
- crni biber u zrnu.

2. Za meso i za mariniranje mesa:
- maslinovo ulje 1 litar
- 2-3 lovorova lista,
- majčina dušica,
- 10 zrna bijelog bibera
- 6 klinčića

3. Za meso na ražnju ili ispod sača:
- maslinovo ulje 1 litar
- 10 suvih ljutih papričica (one malene od 1-2 cm)
- grančica ruzmarina
- 2 suva lovorova lista

4. Za roštilj:
- maslinovo ulje 1 litar
- grančica ruzmarina
- 3 kašičice morske soli,
- 3 lista lovora
- 1 kašičica klekovih bobica, stucana u prah

Flašu dooobro zatvoriti da stoji na tamnom i hladnom mjestu najmanje 7 dana. Prije korištenja, izvaditi na sobnu temperaturu, koristiti i brzo vratiti na hladno mjesto da ulje ne užegne.

Moram okačiti ovaj protokol, kako bih pomogao bližnjim vukajlijašima, ako se slučajno tokom proslave 1. maja nađu u ovoj dilemi:

http://www.volim-meso.hr/wordpress/wp-content/uploads/2014/01/cevap_na_podu.jpg

Даите неки афродизијачки рецепт, немојте ми само плодове мора, може нешто с месом, поврћем или шпагете неке шта знам. Приједлози?

Uuu, puževi su jako fini