Prijava

uzmi svinjski ribić i napravi male ražnjiće - zalogaj kockica, ali blago zaljuti i dobro posoli, posluži kupinovo vino uz to, a salatu napravi veliku količinu ali bez mnogo sirća, najbolje da napraviš neku varijantu sa grčkim jogurtom

roštilj je (bez obzira da li je na ćumuru ili na tiganju) afrodizijak sam po sebi, ražnjić asocira na oral (ali uzmi kratke bambuse tako da može da jede direktno s njih i "zaboravi" nož), ljuto i slano tera na vince, a slatko vince povećava prokrvljenost perifernih krvnih sudova, jogurt u salati ti je valjda jasan

posle dođi da prepričaš kako je bilo :)

Jogurt u salati služi da bi se prosrala lepo pa da može da jebe u dupe? Ne?

Em si preterano vulgaran, em je taj post potpuno neprimeren. Vidi se da ti fali Rasni.

Brus moram da ti javim da sam jako dobar gulaš napravio u kotliću.
Kila srnetine, cirka pola kile svinjskog i pola kile junećeg buta.

Prvo sam prodinstao jedno kilo luka, zatim ubacio srnu jer joj treba najviše, potom dodao ostatak mesa, malo šargarepe, puko sam i komade celera unutra ali sam posle 45 min izbacio napolje. Par kašika slake tucane i malo manje ljute tucane paprike. Sa vegetom sam zasolio.

Umereno ukuvalo, bilo je čorbe ali solidno gusta. Extra ispalo

Ti jedan dan psuješ ko kočijaš jedan ko da si na dvoru odrastao. Izvini nisam gatao za današnji dan kako da pišem. Ne fali mi Rasni ali ni Remac.

@Cara: Svaka čast, sviđa mi se i izbor i odnosi mesa, taman dobar kontrast masnog i krtine. Mora da je bilo fenomenalno.

Tucana paprika je baš onako gurmanski twist :)

@Boxer: Psujem ja svaki dan jebiga, ovde čovek traži pomoć da smuva curicu, a ti već misliš da hoće da je jebe u dupe usrano od jogurta. Vidiš kako je to neprimereno :)

Тражи савет за мување на сајту где обитава највећи олош интернета. Шта си очекивао, да му неко каже да је води на лигњу и јастог ? Наравно да ће се причати о говнима и јебању у дупе.

Fora je skuvati bez pomagala. Generalno, one dodatke za jela treba izbegavati u širokom luku. A dodavati krompir u kotlić je neka vrsta greha :)

Ne savet Šomi nego pomoć, to je velika razlika. Ko još sluša savete. Mada ja nikako ne kontam gde vi u toj preporuci vidite govna i jebanje u dupe, ja pisao o salati i grčkom jogurtu...

Tako i ja kontam za krompir, zapravo za bilo šta sem mesa, više volim da sebi u tanjir dodam neki prilog pa prelijem čorbom - obično testo za paprikaš, a pirinač za gulaš. Mada volim alevine dodatke, najbolji su na tržištu od svega što mi je dostupno.

Jebeš sve, idem da ispečem picu. Fotkam kad završim.‚

Caro, mali savjet da srnetina bude mekša:

Pomiješaš kašičicu sode bikarbone, kašičicu Gustina (skroba) i sok od jednog limuna. U to uvaljaš meso i neka stoji 15-20 minuta. Meso neće biti žilavo, mogu ga jesti i bake bez proteze, a duplo kraće se kuha. Recept sam isprobao i na drugom mesu, ne samo na divljači, odličan je. Pozdrav tebi i tvojima.

Imam odličan recept za pica testo, ako ti treba :)

нестао ми пост што сам хтио да напишем...

Бохор хвала али не мора то хаха

Брус, тамах хтједох рећи да сам чекао тебе са приједлогом. За салату ћу те послушати дефинитивно. Што се роштиља тиче (слано и љуто што кажеш) т направићу на оном грил тигању телећи плус ћурећи стек/филете и направићу неки јебачки умак, прелив шта ли. Вино нико не пије купиново у Француској али купићу неко типа Côtes-du-rhône, оно је слађе и обоје волимо ту сорту. Е сад за умак имаш ли какав приједлог? Значи да прелијем те стекове што ћу испећи..
Иначе ја и цурица смо већ у "односима" тако да ту нема бриге, али опет оћу да је импресионирам за сутра увече, једноставно оћу да се покажем у сваком смислу

Aaaaaaa, ti si u Francuskoj!

uzmi luk vlasac (link ti je na francuskom), iseckaj sitno

napravi običan bešamel (rastopiš malo maslaca, kad je vreo dodaš kašiku brašna i malo propržiš pa zaliješ mlekom i prokuvaš da se zgusne) pa u bešamel dodaj malo soli, limunov sok i onaj sitno seckani vlasac - dobiješ miris i ukus belog luka, ali ne preterano :)

Celtiče znam za tu foru sa sodom, koristio sam. Mada ako se dugo kuva ( u mom slučaju tri ipo sata) onda i ne mora. Volim da pijem rakiju i pivo dok kuvam kotlić, onako dok mi se ne pomuti.

Ne mogu da razvlačim testo brus. sve je prirodno osim podloge. Znači kulen, salama, sir, kečap, slanina. Sve domaće kupljeno u Rodiću :D

Ma ne razvlačiš ništa, ja mesim testo u mini pekari - samo grunem sve sastojke i sačekam da je gotovo, napravim lopte i razvučem u tepsiju :)

Čekaj dok nabavim mini pekaru :)

Aаа Брус, знам за бешамел, али овај твој рецепт звучи јебено добро! Направићу то!

Ciboulette, parfait!

Зајебо сам бешамел, превише се згусно и на крају просуо све. После импровизовао сос: пропржио љубичасти лук на маслиновом уљу, додао чено бијелог лука, нацјецкао црвену паприку и додао киселу павлаку и на крају власац, испало супер. Малој сам препустио да направи салату, јогурта без је била. Све у свему, добро нам је било.

odlično, garant je i posluženo izgledalo ekstra, o ukusu da ne komentarišem

doduše, najbitnije je da vam je bilo dobro :)