Prijava

Ta je dosta osnovnija,lako jutro

nemam pojma, ili musaku ili neku piletinu s četiri vrste sira

kakva spika jbt ae udavite se u mejmunskom chmeru

Olanice,zasto okolo siris zelje ruzne?

Ahahahahahaha, nisam ni izvalio "spiku" dok je Oll, nije pomenuo ahahahahahahahahahha.

gladujte par dana pa bacite više od crvene na kasu kada kupujete namirnice.
bolje i to nego svaki dan industrijski otpad da žvaćete.
poštenije prema sebi

nema tice bez prasice!!!!!!!!11111111111

Danas punjene paprike, sutra ću piletinu na vinu.

Bohore, sutra ćeš stvarno biti mirisni anhel! Kad isprdiš taj gasoviti sataraš, nijedan đavolji poslanik ti pryćy necxe.

Premišljam se dal za nekih sat ipo do dva da skočim do zelenjaka da uzmem nešto u azijan fudu, mada to bi pre bilo šta doručkujete danas.

dajte neki recepat šta ste utihnuli

Danas bila čorba od graška i junetine. Sutra pileće medaljone u sosu od bijelog luka i bukovača. A sad odoh da utihnem....

Joj kako sam danas izimprovizovao odusevio sam sam sebe
teo da jedem kuvan krompir
pa dok se kuvao, padne mi na pamet da ga pospem mirodjijom da mu da ukusa
pa sam onda se setio da mogu tzatziki da napravim
pa sam napravio tzatziki
pa sam video da u tiganju imam mochu od krmenadli sto sam przio juce
pa sam zagrejao mocu prelio preko kompira i na kraju preko toga stavio tzatziki a
pa mi je mnogo dobar ukus bio i srecan sam bio

Više vremena si potrošio na tzatziki nego na sve ostalo. Ubuduće, s krompirom u vodu odmah stavi ruzmarin i origano, i dodaj jednu rakijsku čašicu ulja.

Pa nisam covece, dok se kuvao krompir napravio sam tzatziki

Gazi, dok se kuhao krompir, ti si drsko i bezočno spremao nešto drugo?! Blasfemija prema krompiru, ljutom neprijatelju evropske gladi, sinu svih naroda i narodnosti!? Proubaj izmenadžerisati ovo što napisah u postu iznad.

Picu spremao, sjajno zaista, mada jeste mi testo bilo malo deblje, ali je bilo bar pica testo ono pravo, za razliku od prethodnih pokusaja koji su bili slicniji hlebu