Prijava

Recept sa kulinarke, zaista sjajan sajt

Proubaj izmenadžerisati ovo što napisah u postu iznad.

Radim to odavno. Doduse nisam ruzmarin nego origano. Al nekad me smori taj ukus, pa hocu bas cist kompir. A dodam nekad i vegete pa bude onako malo socniji mada je vegeta golo govno sto se hrane tice

armine probaj becook, kulirnarka ume biti nubovska.

kupio paradajz pire u tegli, mnogo volim taj ukus al ne znam šta tačno da radim s njim, osim klasičnog sosa za špagete. može neko iskusan da da neki predlog?
ili da otvorim temu kako najbolje iskoristiti paradajz pire

Gulaš od pečuraka.

jaja i luk i kobasicu i sok od breskve

Јутрос ништа, данас купус а вечерас.... Има још купуса Бем ти купус.

Šir Kane, danas i kod mene bio kupus, sa rebarcima. Sutra pravim piletinu i bijeli grah na vinskoj pari, predivno.

Mislim da ni Gordon Remzi ne kenja ko ti, brt.

Rajderu, okači recept, umjesto što kritikuješ druge ljude. Ne znam koji ispit trebaš polagati, ali je krajnje vrijeme da počneš učiti. A sad, Zora-Međa-Torbica na leđa.

Jesu ti ovo u kotlu mađarski carinici?

јебем ти крв јео сам пре неки дан први пут кикирики путер, нисам ни знао да има у овој монголији од земље то док ми буразер није рекао, оно сама машчина крв ти јебем ок је да се лизне мало прстом ал све преко је смрт

иначе појели смо теглицу за два дана јбг

Nikako mi se nije dopao, doduše nisam ga ni kupio, nego dobio teglo od nekog bio pre, jer skup je

Ja sam to govno jeo uz sve. Pravio sendviče sa čajnom i kikiriki puterom, jeo ga uz praseće pečenje, piletinu, uz eurokrem.

има у слаткој кући свислајновој 200 г 150 кинти фазон