Prijava

to je prejeftino ili je od leblebije fazon

da se vratimo na temu, da ne oftopikujem više
elem, ne znam brt, nema ništa ukući :'|(

Žena mi pravila ručak.

кикирики путер најаче ствар, давио сам се у њему раније сад доста мање
ево један рецепт који је настао као и већина других, кад немаш довољно састојака па експериментишеш. једном сам за вечеру хтео да једем нешто слатко али нисам имао довољно ни кикирикија ни нутеле за оптимални број сендвича. онда сам намазао кикирики на 2 парчета и нутелу на још два и направио помешана два сендвича од тога. ОРГАЗАМ ЈЕБЕНИ

A ne znam, obožavam kikiriki, ali taj puter mi nikako nije pasovao jbg

чудан је јер је до јаја густ и ја сам се у почетку навикавао, све ми се лепи и слично... ал укус јебе просто. зависи и који је произвођач, има неких где се цеди мас и водица и ти су срање. а теди чини ми се да објашњава

U njemu ima više masti nego u slanini. Zato je ukus odvratan dok se ne navikneš. Jbg, kao i sve, ako pretjeraš, pretvoriš se u lopticu za tren. S druge strane je ok, jer ima puno proteina, minimum 25%, pa je zgodan za ljude koji se izlažu anaerobnom treningu, dakle, za one koji troše više energije nego što unose.

Ja sam derao kikiriki puter i smršao 40 kila, tako da to što pričaju da kikiriki puter deblja je golo govno. Deblja ako jedeš 300g dnevno, al to je pretjerivanje. Realno, ako pretjeruješ u bilo čemu udebljaćeš se.

Evo trenutno sam na fazi skidanja kilaže poslije pauze i pripremam se za sezonu i kikiriki puter mi je redovna užina, jedem 4 čajne kašike dnevno. Za 3 sedmice sam eliminisao 10 kila i to bez treninga, za 7 dana krećem sa teretanom i planiram još 10 dole, ništa bez kikiriki putera.

Ručao sam HOT TUNA tortilje

Izdinstaš pola luka na 2 kašike maslinovog ulja
dodaš jednu srednju crvenu papriku isječenu na kocke
dodaš 50g šampinjona

sve dinstaš dok ne smekša

dodaš jednu tunjevinu u vlastitom umaku, manje pakovanje jbg ne znam koliko je
dodaš čili praha
malo lana
3 kašike low fat mayo
3 kašike curry sosa

tortilje zapečeš
namažeš mexico hot umakom
izručiš masu iz tiganja
staviš odozgo trakice paprike
spakuješ tortilje
staviš na tanjir
jedeš

Skočko, zli sportisto, uračunao sam i tebe u ove što gube puno energije, dakle, prozvan nemoj byty. Recept ti je preljep, mazaću ga na crne lepinje kad ih napravim za vikend.

čekam da počnem da pravim dvesta evra viška mesečno za onaj prelep skočkov jelovnik što je kačio

Jbtžm, jedem ko morž-rudar, izgledam ko morž-rudar, a ne radim ništa

jedem samu Cezar salatu

E, brt, nije 200€

Evo već mjesec jedem i potrošio sam oko 280 maraka, nije ni 150€.

Danas je na repertoaru sendvič:

2 kriške whole wheat leba
100 grama teletine
2 lista zelene salate
1 kašičica low fat mayo
100 grama low fat američkog sirca

Sklopiš sve u sendvič i rokaj-snimaj

imas neki program ishrane ?

Imam brt, oš kupiš?