Prijava

Ja vecu paljevinu od Devetara nisam video u zivotu. Lazem, imam jednog drugara , otrpilike se zapitam da nije on u stvari Devetar.
Covek je ladno uspeo da iskoristi sve fraze koje su upotrebljavali igraci,treneri, istaknuti simpatizeri, sportski komentatori i pateticni internet navijaci na jednom mestu ..

"Poznajem istoriju zvezde od rodjenja" , "volim je, i to niko ne moze da mi oduzme" , "onakav huk na tribinama nas je nosio do poraza od XXX" itd..
Mislim, nemoj se ljutis brate,al daj se probudi :D

Elem, da ne bude oftopik. Dok sam bio na ekskurziji u zabariji, potrefi se da su igrali Lacio i Werder ligu sampiona.. kupilo nas 10ak karte, one najjeftinije, cisto da vidimo kako to izgleda u jevropi, a i ja sam tad gotivio Werder.. Mogu vam reci da sam se najezio kako su lacijali navijali na toj tekmi.. nije bilo mnogo vatrenih,al ono sto je doslo je bukvalno urlalo do iznemoglosti..

Извини брате а о томе да сам паљевина и то нећемо. Имало реално да погледаш и видиш и упиташ се зашто 11 иљада људи долази да гледа 11 инвалида па види докле иду те паљевине.

Ma nemoj pogresno da me razumes, nemam nista protiv navijanja i dolaska na utakmice,samo brate sa frazama da se uozbiljis.. Ono kao, nisi gost u total sokeru na SOSu, pa da moras da koristis te otrcane izraze :D

Које црне отрцане изразе ? нису отрцани изрази отрцана је ситуација коју ти изрази описују јбт. Знам ја да постаје смијешно бити симпатизер кад су ти такви клубови, ал јебига. :)

Devetar ultras :)

Деветар хепо коцка.

nema nista od svega toga,lozenje na sve ovo je bezveze...al ono,sta god vas pali

Рихо, има у Сарајеву оне кежуалке што сам ти показивао :) до 120 марака су :) у свим бојама :)

Адидас Самба кежуал. Ол скул!

Значи до марта скупити 120 марака, па правац Сарајево :) обећала ме водити мамина другарица, иде често тамо :)

Деветар Цокулић
Значи до марта скупити 120 марака, па правац Сарајево :) обећала ме водити мамина другарица, иде често тамо :)

Jes zajebano kad si ultras, al mamina ortakinja mora da te vodi u sarajevo :D
salim se, ne znam sta mi je, ko da sam duhove jeo jutros , pa sve kao nesto tripujem da sam duhovit.. hehe

Gazimudo, nisam upoznat sa Sarajevom, ne znam gdje kupiti, ne plaća mi se karta, nema busa u adekvatno vrijeme :D treba li još koji odgovor ? :D

I daleko sam od Ultrasa, imam jebenih 17 godina i živim u Višegradu :D ultra materijal baš lolo:D

Деветар Цокулић
I daleko sam od Ultrasa, imam jebenih 17 godina i živim u Višegradu :D ultra materijal baš lolo:D

Skokni do Andricgrada i gutaj onaj Kustin sok od maline.. dobar je! Brze ces porastes :D

1 био у животу и то су ме натјерали. Стоп Андрићграду живио Вишеград :)
Постаћемо предграђе Андрићграду а то не ваља :)