Prijava

Kinez na dvoru se muči sa štapićima
A SRBIN VILJUŠKOM BOC

Meni je ogavnije vezivanje i deformisanje glave koje su radile Maje, a mislim da je u oba slučaja to bilo produkt više milenijumske civilizacije koja je dugo stagnirala pa zahtevala neku vrstu "inovacije".

U zadnje vreme slabo nešto idem kod Kineza , nemam pojma zašto , verovatno zato što mi više ništa njihovo ne treba .

il si možda svatio da im je roba govno lolo
Moram da pohvalim kineze.Išo deda na neku prezentaciju pojma nemam kakvu nije ni bitno i dali mu kao poklon jer je došao neki nož naravno kineski.Zamisli izdržo čak dve i po nedelje !

il si možda svatio da im je roba govno lolo

Može se reći i tako

kinesku hranu (ovo što se jede po kineskim restoranima jer ne vjerujem da je to prava kineska kuhinja već prilagođena evropljanima) volim, nisam nikad bio u kini a volio bih, čisto turistički. volim i ćin tao i rado ga konzumiram. kinezi su mi ok, nijesmo se nikad oko međe svađali.

volim i ćin tao i rado ga konzumiram

šta ti je taj ćin tao

pivo

A i očekivao sam da je neki alkohol

pi đou je pivo. mai tai đou ti je neka njiova rakija koja dođe ko špiritus. nesam pila, rekoše mi.

Jadan mi je taj njihov život van svoje države, pogotovo kad porodicu tamo ostave. Dobri su oni kad si ti dobar prema njima, čim im pružiš više pažnje od nekog njihovog proizvoda, na leb da ih mažeš!

bio danas kod njih da vidim kako su , nisam hteo ništa da kupim

Katastrofalno (i jako specifično) im se oseti iz usta.
Hrana mi se ne sviđa. Jedino u Hong Kongu sam jela klopu za koju bih mogla reći da je ukusna. Verovatno zbog blizine Makaoa i uticaja portugalske kuhinje. Inače, Šangaj, Peking, Guangdžou... Zamalo gladna ostanem svaki put.
Pored Indijaca i Bangladešana, to je narod sa, po mom mišljenju, najnižom higijenom u svetu.
Udvaraju se devojkama i prilaze im relativno slobodno (za razliku od naših krajeva :P). Nemaju osećaj za nečiji "lični prostor", pa kad čekaš ispred semafora, neko će ti verovatno duvati u vrat, ali to ne smatraju nekulturom.
Odrasli muškarci kad se fotografišu, uglavnom se ne smeju.
Svašta sam u vezi sa njima primetila, ali za sad mi samo ovo pada na pamet.

Je'ote ja i zaboravio da sam otvorio ovu temu. Rifreš.

Јеботе... Је л' има неко другара Кинеза или пак другарицу!? Који курац траже ође кад се ни са ким не друже!

sad su i kinezi postali skupi

VRATIĆE SE KINEZI U JAPAN

e video sam da kod kineza imaju i kondomi sa sve kineskim slovima

imaju li XXL veličinu?