Prijava

Znam da je Ela Kurajberka vrh riba.

a ja znam i da je Đoni opasan tip sa NBG :)

чрч паб није тела да пусти пописиваче у кућу.

Зна Мурињо
otkud znaš skočko? :)

Nie to sad bitno...
http://www.youtube.com/watch?v=VPHm3la-jRc

Znam da je Ela Kurajberka vrh riba.

A ja знам да ће неко имати проблема са Џонијем :)

Ja znam da Skočikrava ima preko 110 kila

117 da budemo precizni :D

Skocikrava hahahahahahahaha

A ja знам да ће неко имати проблема са Џонијем :)

Meni bi imponovalo da mi neko uputi takav kompliment za ribu :D

Ja znam da je Brus uposmotora
Znam da je Čampi iz Mionice
Znam da je Džonovan radio u sudu
Znam da je bojanboj član LDP-a

pa tamo na granici sa Zemunom je prihvatanje takvog komplimenta kad ti slome bejjzbolku preko leđa :))

Edi je medjed od dva metra i buržuj je. Lamica treba da upiše medicinu i mno lepo peva Ipčetove. Likitgud ima problema sa pusenjem i bataljuje pljuge. Acikg je devojka manekenka, dobro model je lolo. Džela ima neke paukove ko ljubimce na šta se pola sajta gadi. Dankan se slikao sa Bajom. Črča svira klavir, guta Guaranu i puši malboro. Jebačev brat ima nalog na vuki. I ne mogu da kucam dalje, na fonu sam.

a ja znam i da je Đoni opasan tip sa NBG :)

Džoni, loš momak sa Bežanije lolol.

Bruce
pa tamo na granici sa Zemunom je prihvatanje takvog komplimenta kad ti slome bejjzbolku preko leđa :))

Jbg, ne bi bilo prvi put, navik'o sam se, samo dok ne udaraju lancima motorke ko ovi moji planinci... :D

чрч паб није тела да пусти пописиваче у кућу.

Hahah, i ja se setio ovoga sada.

Voleo bih da se ja zovem Radoš...
ZVANI DŽONIIIIIIII

http://www.youtube.com/watch?v=W0b5PimLDWQ

zajebavam se malo, interesantno mi - Džoni i Ella su dvoje genijalnih ljudi, dobrih domaćina, meni posebno dragi :)

Znam da je dopia retard ocure. Rekla mi jedna autorka. :)
I da ljakse nema jednu ruku i da kosmopolita prima mito. Znam i da su buržum i jorgut nejebači

117 da budemo precizni

Teži sam 10 kila

Hahah, i ja se setio ovoga sada.

ето видиш, није могло рандмније :)
а знам милион ствари ал нећу неке превише приватне а нећу ни неке што сви знају па онда овако неке полу :)

Ja sam video Brusa. lolo To sam skapirao kad sam video njegov sajt sa fotografijama njegovih performanasa, i onda sam se setio da sam u Novom Sadu video nekog čoveka koji tako pali sveće u nekim krugovima (bio Brus 90% se mogu opkladiti) i prvo što sam pomislio je da je neka sekta u pitanju. ;-)