Prijava

Ja znam jednog pecarosa i jednu cicu, vrlo dobro:)))) Cak odlicno...Uskoro cu upoznati i jednog Diznijevog junaka:))) Tu mi je koleginica sa faxa, ali nisam namerno htela da saznam ko je ovde na Vuki..dogovorile se da to sama otkrijem:))

uf....celt, obi, trltrl, dzimi, piro, neo, sos, gamby, jtu, muerrrte, mali prst, crying knife, psv, euterpa, black_hole, surovi, christine, i neki za koje sam slucajno saznala da imaju i ovde profil a znam ih iz neke druge price...
mislim da je to to :)

Ne znam nikog, ali znam da ima nekoliko valjevaca na Vukajliji.

i ja sam tako cula :-)
Valjevchana

Valjevčaninčavina:)))

Valjevčanjanjanjanjanjanjanjanjanajnja....
Barem tako zvuči kada JEDNA autorka iz Valjeva krene nešto da mi priča... :p
Upozn'o obija, surovog, kelta, leelu (:p), džimija, gambija, prsta, nožić, jtu, muerta, ujka vanju, moku, nea, dj anu, euglenu, meduzu, sosa, emiliju, euterpu, krissić, psv, bendera, kolačića, litijuma... blabla... Ima još...
Sa nekima se čujem ali nisam ih vid'o in the flesh, i tako to. :D

njanjanjnanjanjanjanja
:PPPP
znam da ti nedostajem :P

Ako ne dovedeš Kelta sa sobom, ima da mi nedostaješ za stalno! :p
PS: Šta bi sa majcom i doživotnom zalihom Ginisa?

http://listen.grooveshark.com/#/song/Dream_On/322775 - evo ti pesma za ovo gore :)
a dolazi kelt 11og.
nisam ni mislila da ti ja nedostajem zbog sebe :P

Ma, nedostaješ mi... (nastavak na pvt) :D

Samo jednog,al ne smem da kažem ko je,da mu ne natovarim svoje hejtere.

Ja ne znam nikoga, nekako su svi drugačiji uživo.

nema razlike kada se dlan osloni o tebe :)

Ne mogu da kažem da ih poznajem, ali sam imao prilike da upoznam elennu, euglenu, black hola, PSV-a, malog prsta, MarijanuP, JTU-a, bok! i muertea.

Хајде да се мало реактивирам на форуму:

Обеликс, Сос, Пиро, Први српски вампир, Мали српски вампир, Ђана, Емилијета, Џими, Нео, Др. Јанковић, Сунђер Боб Дедолоне, Медуза, Логос, Грок Грок, Мулуца... - очи у очи.

Тулумбац - хот преко телефона и месинџера.

Artemidu,Neobavestenog,Zevonju i Gambija.. :)

Ne znam nikog uživo... Ma koliko zastrašujuće to zvučalo.

Eh, da upoznao MirjanuTheGreat pre par dana...