Prijava

Nista onda. Ja znam za FTN.

PuppetMaster
Frenki, nisi rekao koji je program.

ovaj sto rece puv, backtrack

Pisem, ja nisam razumeo 2 reci od toga sto si napisao.

ok, puv-e fala ti, ja cu da pokusam da odradim ovo lolo valjda cu uspjeti.

ako neko ima neki drugi nacin, predlog, nek pise slobodno.

Nista onda. Ja znam za FTN.

Лололо

Pisem, ja nisam razumeo 2 reci od toga sto si napisao.

Jebaga, samo prati tutorijale :D

Kad smo kod sifri... Kako se hakuje fejsbuk? Znam barem 15 likova i likusa kojima je neko hakovao profil, tako da verovatno nije mnogo tesko, samo kad bi me neko uputio. Obecavam da tu moc necu zloupotrebiti lololo

10 eura neograničen adsl. e lele oko čega se vi zamajavate.

puve, na tom linku sa tutorijalom dva linka za skidanje ubuntua ne rade

Јок, хоћеш само да знаш како функционише лоло. Признај, хоћеш женској да провалиш и видиш да ли јој неке јуноше пишу у Инбокс.

paninaro
10 eura neograničen adsl. e lele oko čega se vi zamajavate.

ako tebi nije frka za pare (a meni jeste) ti mi fino placaj racune i ja cu da prihvatim, bez problema.

Одеш на Линуксов сајт и наручиш бесплатан Убунту, пошаљу ти из Америке на пошту у року од недељу дана. Ако већ не знаш да тражиш преко гугла лоло.

А ко ти гарантује да је лику нет НЕОГРАНИЧЕН и да му нећеш НАПРАВИТИ ЧУНРА 20 СОМА? а ? а?

Мени је линукс, ако може неко да ми да упуте како да инсталирам тај програм, чисто нека се нађе, иако имам свој интернет, а студентски дани су варљиви.

umjesto da razmišljaš kako da zaradiš za ono što ti je potrebno, ti razmišljaš na koji ćeš način to da ukradeš. i još tražiš pomoć drugih. veoma interesantno.

Frankie Wilde
Јок, хоћеш само да знаш како функционише лоло. Признај, хоћеш женској да провалиш и видиш да ли јој неке јуноше пишу у Инбокс.

Pa to nije zloupotreba lololo

paninaro
umjesto da razmišljaš kako da zaradiš za ono što ti je potrebno, ti razmišljaš na koji ćeš način to da ukradeš. i još tražiš pomoć drugih. veoma interesantno.

pare koje zaradim dajem za 'leba i ljekove, a ne za jebeni internet, a ti umjesto da gledas svoja posla, seres.

ako je tako, izvini.

Зар ти није лакше да на факсу користиш нет или тако негде? Толико дркања око лошег нета. Чак и да му провалиш шифру, не верујем да ћеш вући више од 100-200 кб/с.

Или одеш код комшије, кажеш ево ти сваки месец 400-500 ђунти и дај ми шифру да могу пола сата порњаве одгледати и бити на фејсу и вукајлији 20 сати дневно, то не вуче много нета.