Prijava

није тако Манчестер, не капираш. Марадона је херој јер их је све зајебо а овај није.

maradonu su tad pljuvali na sva usta zbog toga, koji vam je.....jednostavno, ovo što je ovaj crni rob uradio je mnogo pičkastije i neljudskije. Da moram da biram šta da uradim od pva dva poteza, pre bi izabro da dam go rukom, manje bi me sramota bila posle.

Da da da, zajebao sam se lolol.

Znam ja da bi tebe bilo manje sramota, ali to taj potez ne čini ništa manje pičkastim od ovog. To je tvoje subjektivno mišljenje, ja sam objektivan lololo.

Dati gol rukom=dati gol nakon sudijske lopte. I oba poteza su podjednako pičkinska.

То је рецимо као да шутираш пенал, и да пре него што шутнеш голману јаве да му је умрла мама, и он седне на земљу и плаче, а ти напуцаш лопту у гол. Е то је то. Уберпичкински. По правилима али одвратно.

То је рецимо као да шутираш пенал, и да пре него што шутнеш голману јаве да му је умрла мама, и он седне на земљу и плаче, а ти напуцаш лопту у гол. Е то је то. Уберпичкински. По правилима али одвратно.

ali ako poslije pođe da izjavi saučešće i ostane na saranu onda je OK?

То је рецимо као да шутираш пенал, и да пре него што шутнеш голману јаве да му је умрла мама, и он седне на земљу и плаче, а ти напуцаш лопту у гол. Е то је то. Уберпичкински. По правилима али одвратно.

Nije tako.

dodajem još i vijenac. i dolazak na četresticu?

ali ako poslije pođe da izjavi saučešće i ostane na saranu onda je OK?

...

Džordi jebote, šta se primaš. Troluju, pobogu. Ova tema je još na prvoj strani zaključena i rešena, živa je samo zbog njih dvojice.

Jebote, ovaj lik je došao, dao gol rukom Englezima i izbacio ih sa SVETSKOG PRVENSTVA i boleo ga kurac i rekao je da bi to učinio svaki sledeći put, a ovaj je presekao sudijsku loptu i dao gol za izjednačenje.

Vaši argumenti su se svodili na to da je on imao 40m da trči i da razmisli o tome šta radi, da se pravio lud, da se radovao i da je pre toga napravio faul.

Maradona čovek imao ceo život da razmišlja o tome šta je uradio pa se nije pokajao i rekao je da bi to uradio ponovo, što je otprilike ista situacija kao i kod ovog gore, i još je izbacio Engleze sa Svetskog Prvenstva tako što im je dao gol rukom. I i on se nakon toga radovao i pravio lud itd.

Rezultat kod obojice je bio davanje gola protivničkom timu na krajnje nefer način, kasnija pobeda i obojica su se isto ponašala u toj situaciji.

I ovaj baja je najveći nefer igrač u istoriji i treba ga linčovati i izbaciti Šahtjor iz LŠ i svašta nešto, ali Maradona je majstor igre, spretno se snašao i najveći je kralj što je ujebao Engleze.

Mančester, džaba im pričaš, ovaj ih je vjerovatno zajebo na tiketu pa je zato velika muka. kada je maradona dao taj gol bili su mali za kladionicu pa ih je baš briga jer nikakve pare nijesu izgubili. raspravljamo sa materijalistima koji sve kroz novac posmatraju. i sa Pezosom.

Ja ne trolujem, ja sam ozbiljan. I jedan i drugi su imali za cilj da daju gol protivničkom timu i nisu birali sredstva za to i stoga su isti.

Ja sam jednom na basketu dao dvojku ali nagazio sam liniju i znači to bi trebalo da bude jedan poen ali kad su mi ovi protivnici rekli da sam nagazio liniju i da je to jedan poen ja sam rekao "ne, ne, nisam nagazio liniju" i tako sam ih ubedio da nisam nagazio liniju iako sam nagazio liniju i mi smo pobedili. To je bilo totalno nefer od mene, sad se kajem jer sam shvatio da sam ispao podjednako velika pička kao Adriano.

Džordi jebote, šta se primaš. Troluju, pobogu. Ova tema je još na prvoj strani zaključena i rešena, živa je samo zbog njih dvojice.

Нзм, несхватљиво ми је да људи толико издржавају са троловањем па контам да озбиљно мисле. Ал оно, ок, свако има своје мишљењe

Mlato, ali da si na VOS-u to ne bi uradio?

I ja moram da priznam da je lopta jednom od mene izašla u aut, a ja reko NAŠA i bila naša, pička sam kao Fabijano.

Ja sam jednom na basketu dao dvojku ali nagazio sam liniju i znači to bi trebalo da bude jedan poen ali kad su mi ovi protivnici rekli da sam nagazio liniju i da je to jedan poen ja sam rekao "ne, ne, nisam nagazio liniju" i tako sam ih ubedio da nisam nagazio liniju iako sam nagazio liniju i mi smo pobedili. To je bilo totalno nefer od mene, sad se kajem jer sam shvatio da sam ispao podjednako velika pička kao Adriano.

Prosto pucam od smeha, zaista.