Prijava

Ni ti nisi ništa manje smehotresan.

Ponovo me nasmeja, heh.

Hoće neko da mi kaže što ovaj klinac oseća moralnu obavezu da odgovori na svaki post na ovoj temi?

Hoho, Arsenal vs Manchester United

Jer sam moralan lol.

EDIT : Kapiram da ste se sprdali sa primerima za aut i gaženje linije, ali stvarno nisam pisao ovol'ko da se na kraju svede da sam to mislio. NISAM TO MISLIO! lol

Dukka, Šerloče :)

ИЗВИНИЈО СЕ, ОПРОСТИТЕ МУ РУЖНУ ПРОШЛОСТ ФОРУМАШИ! ПОМИЛУЈТЕ ГА, по делу тела по избору, лололо.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2012&mm=11&dd=22&nav_id=662600

Aman Enemi, crno dete, nije ti ovo Haški tribunal pa da delimo pomilovanja k'o pedofil bonbone.

А није? Извињавам се, (ЕДИТ) НЕЋЕ СЕ ПОНОВИТИ! лололо

Adriano se pokajao! Bravo majstore, Maradona ti nije ni do kolena.

pa bolje da se nije ni izvinjavao...sad mi je još gadniji....gle šta je rekao:

Nisam video šta se dogodilo i koj ispucao loptu, pošto sam bio okrenut leđima. Bio sam u napadu, na protivničkoj strani terena i nisam video šta se događalo na našoj polovini.

A jasno se vidi na snimku da nije bio okrenut leđima nego je gledao u igrača koji daje loptu, i tačno se vidi kako se pripremao da krene na loptu

„Nisam video šta se dogodilo i koj ispucao loptu, pošto sam bio okrenut leđima. Bio sam u napadu, na protivničkoj strani terena i nisam video šta se događalo na našoj polovini. Bio sam fokusiran na igru i kada je lopta pala pored mene, odbrambeni igrači nisu odreagovali. Uzeo sam loptu, savladao golmana i postigao pogodak, ja sam napadač, i to je moj posao“

pa onda kaže

„Kasnije, nakon što sam pogledao snimak i popričao sa saigračima, shvatio sam šta se dogodilo. Žao mi je zbog toga i želim da se izvinim navijačima i UEFA. Nikad ranije nisam uradio nešto slično i uvek sam poštovao pravila Fer-pleja. Još jednom želim da kažem da mi je žao i da se to neće ponoviti. Ubuduće ću biti koncentrisaniji i na terenu i pridržavaću se pravila fer-pleja“.

Jes' lud jebo ga ćaćin ćaća.

Videlo se da je video i posle kada su ovi hteli da ih puste da daju gol on se bunio dakle ostaje pička.

Džordi jebote, šta se primaš. Troluju, pobogu. Ova tema je još na prvoj strani zaključena i rešena, živa je samo zbog njih dvojice.

Ова тема је закључена и рјешена већ у самом наслову.

ŠKK, ne merem videti video.

Марадона се покајао, ја сам чуо да се навукао на кокс зато што није могао да поднесе што је испао нефер. Сад кад је укапирао да је нефер да из свог џепа финансира људе који продају дроге деци скинуо се са кокса. Марадона мађија!