Prijava

Slušajte, ja kad sam bio mali, keva mi kupi kinder jajo, i ja pojedem cokoladu, otvorim žumanco, i obradujem se kad dobijem da sastavim neki autić, ili tako nešto, a malo manje se obradujem kad dobijem da sastavim šilju il mikimausa.

I ja kupim kinder jajo sad, sa ciljem da sklopim igračku. ALI KURAC! U jajo samo neke sličke da se nalepe, a u drugom (ajde šta kenjam, kupio sam 2) neka jebena slagalica....

Šta se desilo sa kinder jajom? Odkad nema igračke više nego tupave sličke unutra???
Jel to sad stalno il sam stvarno maler sa ova dva? Ako jeste, steram im ga.
Pravda za kinder jajo!

Deca postala retardirana pa je komplikovano da sklapaju, dovoljno je da lepe.

Капитализам се провлачи на стару славу.

Сјебали су Јајо, и ја сам имао пуну кесу Прока Проналазача и осталих трипова.

Pa ima i igračaka. Ja sam do sad sakupila desetak. :)

Сјебали су Јајо

Sjebali jajo jebemumater!

Pa ima i igračaka. Ja sam do sad sakupila desetak. :)

nije valjda da sam tolki maler da 2 od 2 izvucem slicke i slagalice? ima jos i igracke?

ima igračaka mogu da potvrdim.
mada ima i dosta slagalica i tetovaža i koječega, valjda je to moderno.

mali oftopik, posle nekoliko meseci kupio sinu onaj hepi mil u Meku, kad ono nema igračaka nego biraš knjige! Baš prijatno iznenađenje, lepa neka knjižica o svemiru.

Ima samo nisi izabr'o pravo. :) Protresi, pa ako zvecka, ima igračka. :)

Pa ima i igračaka. Ja sam do sad sakupila desetak. :)

Sve se nemaju pare, a kupuju se kinder jaja :-)

A sada se još i Jajo jede kašičicom.

Да, деца су данас једно шест пута глупља него пре десет година. Вероватно ни ту слагалицу не умеју да сложе.

http://i48.tinypic.com/288cmyg.jpg

u kakvom ce ovo svetu da odrastaju nasa deca, ako ne mogu normalno ni da progutaju igracku iz kinder jajo?

Sve se nemaju pare, a kupuju se kinder jaja :-)

Bilo na akciji. 65 din je koštalo, sad je vlasnik radnje vratio staru cenu (98 din.)

ГДЈЕ ЈЕ БОЖЈА РУКА? А ХИТЛЕРОВО ЈАЈО? А ОКСОВ КТИТОР?

Nema puno igračaka,a i one koje dobiješ su golo govno.
Radim u prodavnici i baš sam imao neke kupce koji su se razočarali u nekada slavno kinder jaje.

За те паре мош да купиш два кила коле.

Nema puno igračaka,a i one koje dobiješ su golo govno.

pretpostavljam da nema vise autica i malo kompleksnijih igracaka i lutaka sa mehanizmima, lupam mrdas mu rep, on se plezi i to?

Mene uvek kinder jaja nervirala jer ima malo čokolade jeb'o im pas mater, samo ti nadraži jezik a ne najedeš se. Uvek sam voleo da ja fino to diskretizujem: spucam min. 100 gr čokolade i kupim sebi igračku koju volim pa radim s njom šta mi volja.

Ja sam bre jeo kinder-jaje skoro i bila normalna igračka.

a nije to to... ovde bila fora kao da sastavis sam nesto i posle si srecan kad vidis kako radi i igras se sa tim - da ne kazem da pravis vec prve korake u inzinjerstvu :)

sta sad koj kurac, sklopis slagalicu od 4 dela.