Prijava

Sutra ću fotografišem šta imam od igračaka iz jajota pa postavljam ovde. :)

a nije to to... ovde bila fora kao da sastavis sam nesto i posle si srecan kad vidis kako radi i igras se sa tim - da ne kazem da pravis vec prve korake u inzinjerstvu :)

sta sad koj kurac, sklopis slagalicu od 4 dela.

РУБИКОНОВУ КОЦКУ У ЈАЈО!

Vučica21

Sutra ću fotografišem šta imam od igračaka iz jajota pa postavljam ovde. :)

Jel' si dobila dozvolu da se i ti vidiš na slikama?
Mislim da nema Vukajlijaša&Vukajlijašice koji/koja ne čezne da vidi tvoj lik.

Vidis, nisam o tome ni razmisljao. Mozda je zbog toga sto su deca debili, ne znam. Realno, te mladje generacij su sve gluplje i gluplje, rastu u jako nezdravom okruzenju pa se uporedno sa njima menja i jajo, jebem li ga.

Pa odlučila sam odavno da se neeksponiram. Ne sviđa mi se to. Pogotovo ne na netu.

Ima i baš kul igračkica, bio si malerozan.

Znam da nije ni mjesto ni vrijeme ali moram da ispričam jednu anegdotu.

Ja mali, možda 12 godina, davno bješe.
Trgovina kraj moje kuće radi teta, ta teta zna mater u mene, ona rekla ima kinder jajo puno kinder jajo kojima ističe rok trajanja i da ja doći i pokupiti sva jajo dan prije nego istekne rok trajanja.
DVA DANA SAM JEO KINDER JAJOTE DOK SE NISAM SASRO KO GRLICA, TO JE BIO ŽIVOT.
A igračkice sklopio, dan danas ih imam. jebem

Ne znam šta sad turaju u Jajo, ali znam da kutijica i dalje služi kada treba ponijeti so na njivu i zamezetiti ispred zadruge uz jedan PAN. ;)

To je jer su danasnja deca bolidi pa nije dovoljno sto pise da ne usmrkavaju proki pronalazacu nogu. Mada to sa gutanjem delova i ta sranja, mislim da su sa time ameri sprecili prodor kinder jaeta kod njim...tamo ne postoje.

Ne znam šta sad turaju u Jajo, ali znam da kutijica i dalje služi kada treba ponijeti so na njivu i zamezetiti ispred zadruge uz jedan PAN. ;)

i još:
kinder žumance je bila omiljena igračka mog papagaja

ja ko luks, uvek se smorim koliko malo čokolade ima, a jebalo mi se za igračkicu (obaška što nikad nisam bila tip koji nešto skuplja). relativno skoro sam izela jedno, i primetila da se ukus i miris te čokolade promenio.

nego, mene me zanima zašto više nema kinderlade? e to je bila prava stvar!

http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/27517_133670286656562_4334_n.jpg

Ja sam moje igracke iz kinder jajeta skoro sve (vecinu) spalio kada sam bio u dobi piromana.

To je jer su danasnja deca bolidi pa nije dovoljno sto pise da ne usmrkavaju proki pronalazacu nogu. Mada to sa gutanjem delova i ta sranja, mislim da su sa time ameri sprecili prodor kinder jaeta kod njim...tamo ne postoje.

ne bi reko. samo ih viae roditelji smatraju bolidima i nesposobnima za zivot, pa poprime deca...

kad vidim majke koje u skoli kukaju kako njihovo dete sve kuci zna... uf!

kad vidim majke koje u skoli kukaju kako njihovo dete sve kuci zna... uf!

Ma ja ba, de ti gledaj matere po školi, nemoj radit...

hmmm, otkako znam za kinder jOje, pola su figurice, pola te slagalice
a to je cirka nekih 15ak godina

Realno, te mladje generacij su sve gluplje i gluplje, rastu u jako nezdravom okruzenju pa se uporedno sa njima menja i jajo, jebem li ga.

Zakasnili su.
Vučica je već bila odrasla u to vreme.

hmmm, otkako znam za kinder jOje, pola su figurice, pola te slagalice
a to je cirka nekih 15ak godina

Jeste, i ja se tako sećam. Pre godinu dana sam kupila, bila sam jednom dobila celu igračku, ličila je na one ajkule, iz jednog dela, lisica učitelj, jednom sam dobila nekog na skejtu, baš je kul bilo i jednom autić na sastavljanje.

Ja letos da me želja mine odem u prodavnicu i kupim 5 kinder jaja. Ukus je i dalje savršen,ali slažem se za igračke...Kinder jaje više nema onu draž, kada ti ćale donese a ti mu trčiš u zagrljaj razmišljajući o tome koju si igračkicu dobio :'(

Imam jedno tridesetak komada od kako sam klinac bio. Kupovao mi to ćale na veliko, radio u nekom magacinu. Sve bile kolekcije neke sa po desetak figura i ja to kao skupljao. Pre neki dan dobio par komada od drugarice, i dobio sam slagalicu, neki avioncic sa dva dela, od cega je 10cm krpa neka, i opet slagalicu. Baš se razočarah.

Деси Вуле, кад плаћаш пиво?