Prijava

Једем искључиво оно што сам убијем.

Najviše volim kada pojedem sendvič od barem tri vrste mesa u inat vegetarijancima.

Vlada republike Srbije ne sme da izadje u javnost sa saopštenjem za koliko procenata je skočila pojava tumora kod ljudi u poslednjih 5 godina (istraživanja odavno kompletirana). Kod kućnih ljubimaca(!) pojava tumora se povećala 5 puta. Jebote! Ovo nisu ni tripovanja ni teorije zavere, niti besposlenost, trolovanje..Sedite na gradski i posetite bilo koji institut u državi, ne morate ulaziti unutra - ispred ima toliko ljudi koji čekaju na operacije, zračenja i hemoterapije da je to jezivo. Šetaju u pižamama po dvorištima (dobro ne baš po ovoj zimi).

Na berzama skaču akcije jedino zdravstvenim korporacijama. Nije slučajno.

Aj ako nemate pametnija posla nemojte trolovati temu, nema smisla. Ozbiljna je stvar. Ako se ovo produži, deca će nam biti degenerici.

Borko, idealizuješ previše!

Како? И зашто? Да је изводљиво, јесте. Ал зева дупе на кокишку лепо каже реклама како је то кул. Или Матијевић, како је то јефтино. И онда ти се нађе неки трол и квази зајебант, са смислом за хумор, кога боли дупе за било шта друго сем за свој трентни хир, убаци нешто типа ћивотиње на стереоидима, и одједном је све то тоерија завере, трипујемо, боље да зароламо, зар не? ;)

Ево ти Мелки изнад написа објективно неке ствари. Нпр ни ја месне прерађевине уопште не купујем, месо и млеко купујем од сељака. Ал нешто смем да се кладим да је имао неко гадно искуство са раком.

Aj ako nemate pametnija posla nemojte trolovati temu, nema smisla. Ozbiljna je stvar. Ako se ovo produži, deca će nam biti degenerici.

Verovatno da je tema dobra i korisna, samo je nekako sajt na kome je postavljena jako pogrešan, pa otud i to trolovanje i spem.

Ovo je ipak sajt za zabavu i članovi na njemu bi da se zabave, a u principu su svi mladi i uživaju u svojoj mladosti i boli ih dupe da mrače ili "da se sekiraju na vreme".
Ako ovako mladi sada krenu da se sekiraju zbog tih stvari, to znači da će do kraja života samo da razmišljaju samo o smrti i bolestima.

E jebeš onda takav život, ako stalno moraš da se paziš. Smrt dolazi svima, nekom pre, nekom posle i tu nema velikih pravila.
Fora je provesti ga u veselju, pa koliko god da traje.

Pazi prvu sliku u onom linku, kila viršli 200 jebenih dinara. Ej bre! Naravno da će 70% Srba navaliti da kupi taj retko vidjeni kvalitet za 200 dinara. Vrlo prosta računica - što si siromašniji, manje si izbirljiv. Onda slede anomalije, a one su čist profit za doktore.

Jesam, u familiji su mi od raka bolovali majka, otac, brat, sestra, stric, baba, ujna. Neki su se izborili (sa tim se do kraja života boriš) neki su nažalost podlegli bolesti. Tek kada dodješ u situaciju da na to moraš da obratiš pažnju, shvatiš koliko su ljudi oko tebe bolesni. Ali pre toga su te više zanimali Kosovo, Evropa, liga šampiona, derbi, Gotovina, Haradinaj, nadrealisti, vukajlija i masa stvari koje su ili totalno nebitne ili ti na njih nikako ne možeš da utičeš.

То Курде, закључавај.

Ионако ми је жеља да што пре завршим овај назови живот, тако да ми је свеједно. Ако неког занима нека прочита, можда је човек у праву.

Kurde postoje daleko crnje teme od ove na forumu - uostalom, forum i služi za raspravljanja i konverzaciju. Ako sajt služi za zabavu (a uopšte više nije zabavan) ne znači da sa mladim i pametnim ljudima ne treba da vodiš razgovor koji se i njih direktno tiče.

Ne znam kakvo je veselje tamo u Belgiji, ovde ljudi uglavnom vode vrlo turbulentne živote, zapitani gde da beže i zapitani da li je vredelo završavati silne fakultete za 30.000 mesečno. Veselje je fino upakovano u plastičnu dvolitru piva i alternativnu zajebanciju koja ne košta puno i gde možeš da navataš nešto da jebeš. Nema baš puno vedrine kojoj bi se mogao okrenuti.

Verovatno da je tema dobra i korisna, samo je nekako sajt na kome je postavljena jako pogrešan,

Ово је један од најпопуларнијих сајтова/форума у Србији. Много људи овде долази, стално или повремено. Чему онда форуми ,,језик, култура, политика и друштво''? Ал оно, можда је толико популаран сајт јер нас генерално боли дупе за нас саме? Не знам, нисам паметан.

чекам чика раку да ме узме.

:) Da me ne shvatite pogrešno, moj život nije nimalo tmuran i isprazan, a posvetio sam ga nekim drugim stvarima. Ne želim nikoga ni u šta da ubedjujem, nemam ni volje ni prava to da radim. Ovo je tema gde sam okačio navode nekih vrlo zajebanih ljudi koji te mole da malo razmišljaš svojom glavom, ne za njihovo dobro već za tvoje. Ako hoćeš saslušaj, ako nećeš - ne moraš. Idi kiti jelku xD

U kombinatore nemoj tako, čika raka uzima mesecima, ponekad i godinama. Boli, propadaš, živiš u takvim mukama da hoćeš da izludiš. Nisi svestan koliko ljudi na vukajliji boluje od raka ;)

Dobra tema brate. Moracu posle da procitam.

Što se tiče zdravih seljaka, sticajem okolnosti znam baš puno ljudi sa rakom pluća, testisa, prostate, grlića materice, dojke..

Pa nisu onda zdravi.
Misli su veoma važne, postoji jedan ruski dokumentarac o tome, preporučujem. Misli su važne, ali u smislu da se primećuju zdravi seljaci, a ne samo bolesni.

Naravno da su važne, zato stres toliko i utiče na organizam. Čovek je kompaktna celina, duša, um i telo. Možeš kod budista podrobnije da čitaš o tome ako te zanima.

Pre nekih 40 godina ljudi su se u proseku smejali 19 minuta dnevno. Danas taj prosek iznosi 4 minuta. Nisi valda iznenadjena?

Sada ste me sjebali sa ovim da su misli vazne. Moja biohemija je kurva!
A ti Melkijadese, imas tmuran avatar!

EDIT

Pre nekih 40 godina ljudi su se u proseku smejali 19 minuta dnevno. Danas taj prosek iznosi 4 minuta. Nisi valda iznenadjena?

Dobro, gdje nalaziš ti ove informacije, i zašto su one važne?

Melkijades

:) Da me ne shvatite pogrešno, moj život nije nimalo tmuran i isprazan, a posvetio sam ga nekim drugim stvarima. Ne želim nikoga ni u šta da ubedjujem, nemam ni volje ni prava to da radim. Ovo je tema gde sam okačio navode nekih vrlo zajebanih ljudi koji te mole da malo razmišljaš svojom glavom, ne za njihovo dobro već za tvoje. Ako hoćeš saslušaj, ako nećeš - ne moraš. Idi kiti jelku xD

+1

U knjigama, kod mudrih ljudi :) Bitno je za tvoje duševno stanje i zdravlje, uostalom smeh u tvom organizmu pokreće više korisnih hemijskih procesa (lučenje ovoga i onoga). Postoji knjiga jednog francuskog pisca nobelovca, zaboravio sammu ime. Zove se se - O smehu. Fino štivo, lako dostupno.