Prijava

ја се овако занимам
http://imageshack.us/a/img507/9201/20130416015.jpg
кад се све сабере и одузме,паклица око 110 динара.

Ja sam i dalje u vandu zonfa, samo što dodajem malo Druma da potamji cigaru i doda joj onaj šmek paljevine.

Oče, može to da izadje daleko jeftinije.

Oče, može to da izadje daleko jeftinije

ма знам да може,морам мало да се прошуњам кроз град неки дан да видим шта како,тренутно ћале купује негде,не знам где.

nema marlbora po begeu :( barem ja nisam našao

Vidi što imaš duplu motalicu Boktemazo.

Nije motalica nego mašinica :) http://static.limundoslike.com/originalslika-11429318.jpg ovo je motalica. inače, probajte da naučite da ručno motate, užitak je :)

Moraću i ja da počnem sa motanjem, bacam 190 dindži na paklu.

Da Snobi, stalno mešam dok govorim, mada znam razliku. I jedno i drugo zovem motalica, mada je ovo nabijalica lololo

Moraću i ja da počnem sa motanjem, bacam 190 dindži na paklu.

Ja sam prvo iz finansijskih razloga prešao na motanje, a posle mi se tek svidelo više od običnih pljuga.

мени мнооого јефтиније изађе мотање овде... кад погледаш, пакла цигара у вијени 4 ојра, 4 пута тријес, 120 ојра месечно... плус, кад изађем у живот, знам и 2, 2 ипо пакле дневно да убијем, изађе више од 120€, пуно

а са дуваном: купујем оне конзерве од 200 грама, она ми траје по 3 недеље... кошта 21 ојро... ајде да кажемо да 30 ојра дајем само на дуван месечно... ризле су 1.5, филтери 1.5... око 45 ојра ме изађе месечно пушење, па ти види колико штедим тиме што сам почео да мотам.. и све ручно, какве машинице, какве моталице који мој...

Ljudi, pomagajte... ima li neko ko može da mi pošalje duvan ili da me uputi kod nekog švercera... ovde u JA inspekcija je sve isterala...

Otkad sam prešao na duvan mene leđa više ne bole!!
Pređoh pre 3 dana, motam u zeleni OCB. Kupio plavi drum, potrošio sam jedno pakovanje rizli (50 komada) i mislim da mi je ostalo duvana bar za još jedno ako ne i dva.
Jeftinije, lepše a realno nemam onaj šugavi zadah kao od cigara..

Ja već evo, 7 meseci čini mi se. Mešam neki pijačni sa Drum Lajtom i Virdžinijom sada i prezadovoljan sam. Odličan fazon.

коко пљуга може се свитла са 80грама? гледам сад комбинацију за море, да не бацам паре на бокс, смотам и боли ме курац

u male rizle ili one sa filterom?

у император например
ео на чету рекоше око стотинак цигара, нешто мање
шта ти каеш

Ja motam u male rizle al mislim da može stotka sigurno.

mislim da u svaku ide nešto manje od grama, tako nešto.

курац онда, боље бокс дузмем