Prijava

Ja sam za WoW, mada kapiram da većina WoW ne gotivi al ono...

Ја сам играо био травиан раније, био један од оснивача најбољих савеза ололо

E mogu li ovi što žive zdrav život, imaju drugove, izlaze i sve u svemu su mnoooogo kul, da se ne javljaju ako nemaju da predlože igru?

Čini mi se da ovde nema ništa od dogovora...

Imao ja svetsko čudo na travianu pre par godina ali oduzeli mi dušmani lololo

Ako će da se igra nešto ja sam za mada imam slabo iskustvo što se tiče igrica a i komp mi je sranje :)

ај бре пичимо кантер и бог да нас види

Ma kanter je sranje, smorio je negde 2005.

može kanter to mi najmanje secka

Nema se vremena za wow, aj igramo nešto što se igra na partije, pa kad se skupimo, da ne moram da se budžim svaki dan?

Ај играмо онај ЦОД стари, двојку? Има ли то ђе да се игра? Или тако нешто, то је куље

Može COD preko garene da se igra mada ono, to mu dođe kao kanter. Jebeš ga...

А куље је, мајке му га...
Како преко гарене, то никад нисам проба'? Може са овим лијевим пиратским цодом је ли?

Može, jer preko garene igraš kao da si u Lan-u, samo bi jedan morao da hostuje partiju i to je to, poželjno je da ima brz net naravno da nam ne bi lagovalo...

Кул је то. А речи ми, има тамо и хостова већ нечијих да се придружиш или само ко направи?

Pa ima ljudi koji već hostuju, al jebeno je to, dosta njih napusti u pola igre i onda ga popušimo, kapiram da je bolje da neko od naših hostuje da nam ne bi propala partija.

Да, да, то свакако, него размишљам да ли да скидам гомна и инсталирам па и сам да играм ако нећемо већ сви...

Verujem da bi igrala velika većina, ali brzo bi se smorili. Ja sam više za neki mmorpg. Jebeš ga zanimljivije mi. Mada ako svi navale na cod, igrao bi i ja jbg :)

Ма ја то само дао идеју јер ми је досадно, слабо ја играм било што, ово би ми било занимљиво јер се тако рокамо :)