Prijava

I da jebo te, je l to Argentiska Doga, ako jeste, to je skupo jeba ga ti?

Ej, al' odseći psu glavu zbog toga što te je ujeo. Pa koliko moraš biti zaostao, ne kontam.
Jeste Duče, makar ja mislim da jeste.

Je l ono telo u pozadini hahahaahhahaahhahaha

Kakav kadar leb te ne jebo! Ovaj lik je umetnik.

Kakav imbecil a?

E ali zamislite scenu kako stavlja glavu psa na panj i posle ide ispred nje i slika hhahahahahahahaah

Ti si prs'o Duče, matere mi. :D
I još kao profilnu na fejs staviti, jeb'o mater svoju.

ti si opsednuta pernatim bićima.
ceo život vučem živuljke,od mačaka,lasta,jaja koja se nikad nisu izlegla,imala i papagaje,slepih miševa,imam psa i zečeve i ostalo životinjsko carstvo i mislim da ako ćeš imati posla sa životinjama treba im se pristupati kao i čoveku,davati im prostora,nisu to igračke.ali,smara me kad vidim koliko ljudi guraju neku ideju o humanosti i - jao ja volim životinje fazon,a pola njih se ponaša kao stoka i prema svojima i ostalima,a i prema sebi samima i relno ih boli andrak za te životinje,nego samo treba da se pokaže to da su oni humani,da su deo prirode,a i velikog univerzuma,oni razumeju ta mala bića,jer jelte ko ne voli životinje,ne voli ni ljude fazon.ako neko nešto gaji,voli i odnosi se s poštovanjem prema tome treba da malo mane urlanje na sav glas i da to prosto bude deo njega,inače je realno poza.a, s obzirom u kakvom smo neurotičnom društvu i kako i ljudi prolaze nije ni čudo.

HAHAHA :D Mislio je da će biti kul :D

I laže, sto posto ga nije ujeo. Ali zamisli ti tu sreću dok ga ubija ej, i posle sve trči po fotaparat da se slika, pa onda opet trči, zapne pred kuću, ustaje, pa onda opet trči i na fejs!

Ali zamisli ti tu sreću dok ga ubija ej, i posle sve trči po fotaparat da se slika, pa onda opet trči, zapne pred kuću, ustaje, pa onda opet trči i na fejs!

Gahahahaha!

Poznajem jednog lika šta je odsekao psu glavu, skuvao je da može da skine sve da ostane samo lobanja, i kasnije se ugrizao tom lobanjom da dobije pare od države

Kakve ti ljude poznaješ... Ahahahahahahaha! Čitala sam da je neki lik otišao na pijacu, i tu su cvileli neki kučići, valjda su ih ovi sa pijace hranili, i sad on ništa. Vidi kučiće, pozdravi se kulturno sa ljudima, kupi šta mu treba i ode kući. I posle se vratio sa sekirom, seo na sred pijace, uzeo da vadi jedno po jedno i da ih ubija. Jedno je valjda preživelo...

Inače ja kad sam bila mala kad napravimo brat i ja neki džumbus, onda okrivimo Medu, pa ga baba isprebija. I on je jadnik svaki put posle dva prebijanja kad ga ona zove savijao rep, jer postoji rizik da ga šibne, ali ipak dođe. Sad mi žao.

Kako ste ujebali temu vrhunski...

to za ujedanje i prokuvavanje glave je vec postalo standardna stvar.dole u srbiji je to popularno.bilo i u novinama pre godinu-dve.u novom sadu se tuzbe na konto ujeda pasa povecale 10 puta.

ti si opsednuta pernatim bićima

Šta ću kada sam ih zavolela. :)

ali,smara me kad vidim koliko ljudi guraju neku ideju o humanosti i - jao ja volim životinje fazon,a pola njih se ponaša kao stoka i prema svojima i ostalima,a i prema sebi samima i relno ih boli andrak za te životinje

To je, nažalost, tačno. I mene takvi nerviraju. Žele kao da se pokažu u društvu da su humani, a ovamo u četiri zida muče i izgladnjuju životinju. Grozno da groznije ne može biti. Kada si human, sakrij to da ljudi ne znaju osim ako nisi političar pa ti to koristi da pokupiš koji glas više.

prema tome treba da malo mane urlanje na sav glas i da to prosto bude deo njega,inače je realno poza.a, s obzirom u kakvom smo neurotičnom društvu i kako i ljudi prolaze nije ni čudo.

Sećam se da sam pomenula urlanje na moja dva divna bića, jer u nekom trenutku ni sama nisam znala šta da radim, mazim ih - krešte, pustim ih - krešte, pevam im - krešte, imaju hranu i vodu - krešte, čisto im sve - krešte, imaju igračke - krešte, ostavim ih same - krešte, ugasim tv - krešte, normalno da sam pukla. Nisam znala šta da radim jer im je došao neki period kada im je sve smetalo. Sada se oglašavaju jedino kada hoće da lete i kada je preglasna muzika ili tv inače se trudim da im ugađam što više i da ih razmazim.

Imam svoj rezervoar saosećanja i uglavnom ga trošim na ljude.

neki ljudi vise ugadjaju zivotinjama,nego ljudima.vise ce se raspekmezititi kada vidi napusteno mace nego kada vidi malo dete koje prosi za bogznakoga.takodje ce neki ispoljavati svoje frustracije na zivotinjama jer one uglavnom ne mogu da se brane.izivljavanje na slabijim bicima.poenta je da treba shvatiti i potrebe ljudi,a i zivotinja.ili jednostavno okrenuti glavu.gledas neke kurvice sto vucaraju male kucice po nekim guci torbicama,nosi ga na sminkanje,picke materine(ovo sam stvarno video na tv,to za to ulepsavanje dzukela),a milion ljudi u drzavi gladuje.