Prijava

Ljubav i smrt, što kaže Kiš. Sa tim da se počne.

peozija je za papčine da na neki način pokušaju da dobiju pičke od gaborki

param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam
param pam pam

A brate oci se sklope kad zaustavi se bit nas nastup traje jedna suza jedan stix....FUKRU93 xD rhyme and poetry!

ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti ti ti samo ti

Подстоји једна сорта радничке класе која кад се помене да постоје људи што уживају у суптилним стварима, одмах ко да си их набо ражњем у дупе, поезија је за папане и барење пичака. Веома је појава распрострањена, да. Али такви никад неће јебати рибе које миришу на парфем скупљи од иљаду динара, осим ако не добију на лотоу или постану некакви криминалци. Јеби га, сваком своје.

Ovo najdubokoumniji tekst sa naše estrade
Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja Da l' si ikada mene voljela Kao tebe ja

Ovo naj najdubokoumniji tekst da naše estrade

Teško tebra.

Alah, Alah, Alah, insala
Jesus super star
rock star
Alah, Alah, Alah, insala
Hesus super star
rock star
Alah, Alah, Alah, insala
Jesus super star
rock star
Alah, Alah, Alah, insala
Hesus super star
rock star
Alah, Alah, Alah, insala
Jesus super star
rock star
Alah, Alah, Alah, insala
Hesus super star
rock star
Alah, Alah, Alah, insala
Jesus super star
rock star
Alah, Alah, Alah, insala
Hesus super star
rock star
Alah, Alah, Alah, insala
Jesus super star
rock star
Alah, Alah, Alah, insala
Hesus super star
rock star
Alah, Alah, Alah, insala
Jesus super star
rock star
Alah, Alah, Alah, insala
Hesus super star
rock star
Alah, Alah, Alah, insala
Jesus super star
rock star
Alah, Alah, Alah, insala
Hesus super star
rock star

kao tebe ja mene voljela kao tebe ja

pa kaze:

Isiman romni isi man romni ka merav olatar
keskani kerelaman pe amalinjatar

http://www.youtube.com/watch?v=8pgrPwssg5o&feature=share

Подстоји једна сорта радничке класе која кад се помене да постоје људи што уживају у суптилним стварима, одмах ко да си их набо ражњем у дупе, поезија је за папане и барење пичака. Веома је појава распрострањена, да.

Никад ми то није било јасно.

Никад ми то није било јасно.

То је зато што је висина релативан појам, кад срозаш некога у говна, онда си виши него он. Кад не разумеш нешто, наравно да то није до тебе, не дај боже да је проблем у нивоу твоје интелигенције или душевне сензитивности, штатијазнам, нееее. Него су то измислили тако неки фрикови да би имали сврху живота и начин да се докажу. Жива истина.

ma prosto je objasnjenje kada pljujes nesto moje ja cu naci nacin da popljujem to tvoje makar to bila ljubav prema poeziji ili bilo sta drugo.

ti ti samo ti suada da li si ikad menje voljela majko što me ne ubi sad ovako kući idem i ovo je moja kuća živeo sam tu napravi mi sina pod zlatiborske zore mesečinu iznad mora crnegore

Vidim neko pomenu Kneza pa rekoh samo da kažem da je jednom prilikom bio svjedok na nekom suđenju đe je moja tetka bila u svojstvu zapisničara i da je crnjačio sudiju da mu se plate putni troškovi i uz to žvakao žvaku pa ga napljuvao jedan pripravnik.
Od tad ga gledam sa gnušnjem iako smatram "Da l' si ikada mene voljela" najvećim remekdjelom evropske muzičke scene!

Bilo još estradnih ličnosti mada jedva sam i ovo za Kneza saznao jer tetka opasno poštuje profesionalnu etiku.

ma prosto je objasnjenje kada pljujes nesto moje ja cu naci nacin da popljujem to tvoje makar to bila ljubav prema poeziji ili bilo sta drugo.

Па опет је то срозавање у говна, чему су склони сви. Онда има и један део оних што живе у "поетским висинама" па сматрају ове друге неписменим животињама. Само такве поделе су глупости и уопштавања, имаш сељака са душом песника и песника са душом свиње и тако даље.

janpi

ma prosto je objasnjenje kada pljujes nesto moje ja cu naci nacin da popljujem to tvoje makar to bila ljubav prema poeziji ili bilo sta drugo.

А ко је тебе наљутио, па му враћаш? Јовичић, Валдемар и Брус ти спемовали тему ФК Партизан? И даље не разумем.

kakve veze to ima sa poezijom? ti si taj koji me juri po temama i prica o fudbalu.

ja stavljam čmar na poeziju pa puvam po njoj. to su gei stvari, to je za gei ljude.
istukao sam oca jednom kad sam ga video da čita poeziju

janpi

kakve veze to ima sa poezijom? ti si taj koji me juri po temama i prica o fudbalu.

Твој пост ми се чинио као објашњење зашто си се придружио овој јако духовитој дружини која је банула на тему. Изгледа да сам погрешио, извини. Није ми била намера да те ометам, само настави са тако интересентним доприносима као на овој теми.