Prijava

A je l' se LDP-ovci računaju kao stranci ili kao domaći borci to jest Šiptari?

Hraste, imaš ponudu da budeš skaut za moj tim.

A je l' se LDP-ovci računaju kao stranci ili kao domaći borci to jest Šiptari?

Ja kontam da su polutani, saćemo vidimo šta kažu ovi lopovi iz saveza

Зуме, можеш да га региструјеш, само га удени у онај пост где си регистровао екипу, тј. где ти се налази тренутни састав, да то буде прегледно.
Џони, то мора да заседа заједница Шаћирлигаша, да се разјасни, мада мислим да су они чистокрвни.

Dogovoreno! Pre nego sto i sam zvanicno osnujem svoj klub radicu za tebe danas kao skaut i uz malo srece cu pronaci dosta mladih talenata...

Dogovoreno! Pre nego sto i sam zvanicno osnujem svoj klub radicu za tebe danas kao skaut i uz malo srece cu pronaci dosta mladih talenata...

DOGOVORENO Dodajem te u zvanični sajt kluba
http://cdn.business2community.com/wp-content/uploads/2012/07/ShakeHandsSmall.jpg

Је ли, шта кажете ви, на који начин ћете да се такмичите?

Deky je predlagao nešto sa definicijama i naša ekipa to podržava. Ne znam kako će biti na kraju al' mislim da treba il' preko defki il' preko tekstova na forumu.

Evo šta je Deky predložio:

žrebom izvučemo protivnički klub oni odrede svog borca mi svog. Krotitelj tog borca piše defku borbe. Dakle ima dve vezije borbe naša i protivnička u vidu definicije. Ona e ocenjuje 24h pa ko ima bolji skor pobeđuje njegov šiptar ostaje u priči klub ide dalje ka osvajanju trofeja, poraženi je izgubio šoptara (jedan šipac manje) i tako do konačne pobede ŠK BBKN, koji je evidetno okupio najjače borce (a i krotitelje).

Za to se pitaju vlasnici i organi uprave.
Ja sam kontao da se odrede protivnici za meč, pa da vlasnik izbaci poster SA SLIKOM SVOG BORCA i komentar, medju regularne postere. Ko skupi bolji skor za sat taj pobedjuje.To je moj predlog.
Mogle bi i definicije al će ih modulatori brisati a i kako da definišeš borca koji se zove kao ovaj moj Elvir Muriqi .

Не ваља ово са 24 сата. Мислим да треба одредити пар људи да гласају или смањити време на сат времена. За 24 сата нема нико шансе да сакупи плусева к'о Џони. Најбоље би било са гласанијем. На пример, Скочко, Бачје и Веверица су у жирију и гласају.

Мора то да иде на скупштину Шаћирлигаша, прописи су прописи.

zoom, ne moraš da definišeš na foru sajsi galoma, nego nešto tipa na način na koji mi u klubu prezentujemo potencijalne transfere - primjer (ima na toj strani i jednoj prije još po jedan primjer)

Naravno ovo nema baš format defke i napisano je na brzinu, ali ono kapiraš otprilike šta oću da kažem. Al' da svi imamo možda neki šablon isti.

1. Ukratko ko je, čime se bavio prije nego je postao šaćiri odakle dolazi i porijeklo porodice ako je poznato
2. Opis njegovih psihofizičkih karakteristika
3. Njegove sposobnosti
4. Neka zapažanja "primjedbe autora"

Елем, Сретин предлог је најреалнији и најлакши за извођење, само би можда било добро да се укључи још пар људи у гласање. Запата обавезно, а можда и учесици скупштине Шаћири лиге, наравно не она двојица чије се животиње боре, али можда ови остали.

Е, а ако гласамо овако за причу о борцу, најбоље би било да се те приче шаљу у пвт, а да се приче окаче овде тек кад их ми оценимо, тј. кад пресудимо ко је победио, да не буде преправки, међусобних утицаја и слично.

Не мора баш толико озбиљно такмичење да буде. Може све јавно, само да није по систему к'о сакупи више плусева, јер ту неће бити неке неизвесности. Мис'им, како 'оћете - ово је исто само предлог. Може и више од 3 гласача, само треба гледати да је непаран број истих.

Šta mislite da ima par glasača iz lige, a da jedan glas bude od publike?
Tipa, publika je pozitivno glasala i to važi jedan poen.

Vidite šta ćete. Ja i dalje mislim da je moj predlog sa pravim posterima na temu borca najinteresantniji.

Нисам одавно улазио на тему. Је л' и даље паламудите?

Ако треба нешто да бацим у први пост шаљите пвт.

Ако треба нешто да бацим у први пост шаљите пвт

Treba da vi lopovi iz uprave odredite način fajta. Imate neke predloge iznad.

A je l' se LDP-ovci računaju kao stranci ili kao domaći borci to jest Šiptari?

Ja predlažem da LDP-ovcima omogućimo da se bore pošto već toliko vole šipce, samo što bi njima morali da dajemo drugu nagradu ako pobede tipa sendvič sa brokolijem i karfiolom i zelenom salatom ili nešto slično pičkasto jer oni zaboga ne jedu masnu ranu ko što je bakljava. Mada se javlja problem jer su LDPovci u 95% slučajeva pičke pa bi gubili u roku od odma od šipaca pa bi u stvari mi umesto šipaca rokali ove naše što ih vole. Tako da ja mislim da je bolje da LDPovci rade na poljima maka jer nisu za borbe ali ako pak imate nekog koji je voljan da se oproba treba mu dozvoliti svakako. Ko je voljan da se odrekne članstva u tako sramotnoj partiji, koju će Vojvoda čim se bude vratio da razbuca i razjebe, on može da izbegne sudbinu roba u suprotnom borba ili polje maka izbor je na njima.
Molim članove da se izjasne o LDPovcima.