Prijava

Pohvale prijaju. Nastavićemo sa dobrim radom :)

Izvinjavamo se. Potpisaćemo nekog drugog Tole.

Pu jebem ti fon proguta mi onoliki post! Dzoni jel ko kaparisao onu sa eurosonga od pre neku godinu? Ona gadna sa raspalim zubima. Nego da te pitam. Kako gledas na pirotehniku na svom stadionu? Mislim ako nemas nista protiv, ja bi to malo zacinio vatrometom, topovskim udarima, bakljama...

http://bookworm2bookworm.files.wordpress.com/2011/02/halit-ergenc-as-suleyman2.jpg

Ime: Halit
Prezime: Ergenč
Nadimak: Suljo, Onur
Specijalnosti: Ubijanje metodom dekapitacije, nabijanje na kolac, sečenje jataganom.
Oružja: Jatagan.

Ovo može biti golemo pojačanje za ШК Боза Беса Каваје Нефчи, samo da ljudi iz safeza dozvole. IPAK JE OVO JEBENI TURČIN ONI SU PRAOCI ARBANASA!

Је л' имате неког експерта, контролора, инспектора (како хоћете) за рехабилитацију и еутаназију? Може да се деси да буде неки борац буде теже повређен у борби па ће онда бити потребно да се одлучи да ли је тај зрео за донатора органа или за опорављање за нову борбу. Ја говорим тихо и носим сатару и нож са собом.

Треба ли вам неко ко ће организовати све јутјуб четнике???

Сејо ја сам вођа навијача !!!
А то подразумијева и окупљање свих јутјуб четника :) оснуј подгрупу етник клининг бојса :)

Fendere ti si novi direktor za eutanaziju, a ti si Sejo organizator Ju-tjub Četnika.

http://static.juznasrbija.info/files/stefan_milorad_dodik1.jpg

Име: Милорад
Презиме: Додик
Надимак: Миле Ронхил
Стрчуна спрема: Средња месарска
Специјаност: Касапљење на парампарчад
Хоби: Разјебавањ свега што се дохвати
Оружје: Сатара и микрофон

Kakav skauting radim, gazda je ponosan na mene, ipak sam angažovao jebenog SULJU jebaćemo saveza!!!! ONUR DO TITULE ALE ALE ALE!

Badr Harija ja već predlagao. Sad je na uslovnoj valjda dok ne počne mu suđenje. Vrlo energičan i uz to slavan lik. Mogao bi pojačati naše redove.

Očekujem da Devetar smisli neku pesmu za Suljadina, tipa:

O Sulju, ti veličanstven si,
O Suljo, ti najjači si,
O Suljo, na kolac natakni ih ti,
NA NA NA NA NA NA NA

BAdr je stranac čini mi se, a imamo Sulju i Hida već. Ja sam za to da Angažujemo Ašoka Murtija jer šta god ko rek'o on je ipak šipac.

Slažem se i ja. Daj natrpamo par šipaka pa ako zafali neko jako ime dovodimo još jednog internacionalca jebi ga.

Treba li vam štogod od saveza?

Očete li da vam gradim novi stadijon?