Prijava

Mene te tugaljive oči baseta i bigla plaše žestoko.

Ja sam skontao, samo dok je kuče, kad poraste, prodam i opet kupim sebi kuče i tako dok ne navatam

zablejao pauk na mom rebru vec sat i nesto vremena,seta se tuda,zgotivio me,nece da ode...ja ih obicno teram u kurac odma,al ovoga necu,ovaj je brat...jeste na momente jezivo ko da me ona iz ringa dira kad zagolica ovim nogicama,al bleja je fina...kao i sve zivotinje koje sam tako zgotivio zvacu ga bob marli...steta sto su verovatno zaspati na njemu i naci ga sutra ujutru prilepljenog ko tetovaza ko prosle godine kad sam spavao na jednom pauku,al ga nisam izvalio do tog prizora

Juče ja odem kod ćaleta, i kažem, ej spušta ti se pauk sa plafona, ali nije onaj pauk onaj naš sa nožurdama i čiodom od tela, nego oni mesnati paukovi, mini tarantula brej, i tata kao: ''Ma, opušteno, on kad mi dođe do nozdrva onda se vrati na plafon''. Nerealno flegma čovek, idol. lolo

Brate, ako ovaj pas uopšte ima cenu veća je od 50 k evra. Realno.

Stvarno, bre, samo da zna da donese novine, poštu, izbaci đubre i doda ti peškir i toalet papir je OGROMNA pomoć, te sitnice stvarno izluđuju, naročito ove poslednje dve, ali još sve ovo ostalo... Svaka čast, ova cura ga je dresirala. :)

Pudle isto mogu da se jako dobro dresiraju, gledala sam jednu što pomaže slepima, gasi svetla, ako ispadne nešto doda, gasi budilnik kad gazda ustane, stvarno korisno.

Cik ne glupiraj se, pas je usisao više puta od tebe garantovano. Ok?

Bogtejebo, paun-pauk. Može komotno na grand-paradu ovakav.

Pauk sa slikom pauka na dupetu. Pauksepšn.