Prijava

Šta je ono ljubičanstveno gore?

Odavno smo prešli sa slatkih na sve moguće životinje. Apelujem na nekog ondulatora da promeni temu u ''većinom slatke i zanimljive životinje''.

Šta je ono ljubičanstveno gore?

Tako je gei da ima i falusoidni oblik.

http://images.medicaldaily.com/sites/medicaldaily.com/files/styles/large/public/2013/10/31/horseshoe-bat.jpg?itok=IAmz0iNR

treba da se zove smesne zivpotinje,slatko je gej

Imao sam dve kornjače kad sam bio klinac, napravili od neke komode ogradicu da ih držimo tu i stavili u dvorište, one prokopale ispod i pobegle. :((

Imala sam i ja, pre tri godine su mi uginule. Bile su OGROMNE porasle. Morala sam da kupim akvarijum veličine pola kafenog stola. Htela sam da kupim novi veličine celog ili da ih odnesem u botaničku baštu u japanski vrt (tamo su ih svakako kupovali i gajili u jezercima, a i veći im je prostor) ali su se razbolele i uginule (posle oko 13 godina).

Sada mi na pamet pada samo da držim mačku, psa (i to oba u kući sa dvorištem) ili ribice. Nikakve ptice (uginuo mi prošle papagaj posle 11 i po godina, a bio je zdrav, nego ga je kobac napao dok sam ga iznela napolje), kornjače i slično jer je to maltretiranje za njih. Kornjače kad porastu veće (ove su bile veće od moje šake), moraš stalno da im menjaš vodu, a pticu mi je grozno da gledam u kavezu, to sam skontala tek kao starija, papagaja sam dobila sa 11. Ostavim im sad hranu u bašti i neka uživaju i cvrkuću.

Mogu da zamislim kakav je smor kad ih imaš toliko godina i onda uginu.
Mene smara što sad živim u stanu u kom ne mogu ništa osim fazon ribica da držim, a za njih nemam vremena ni živaca (u smislu sređivanja akvarijuma).

Skroz se slažem ,ništa drugo nije za stan. Dobro kao mala imala sam i skakvce kad sam imala pet godina, čak tri meseca su mi poživeli, imali su i krevet i svašta, neke bobice sam im donosila, ali sam bila mali sadista i pre neg sam ih ulovila bila sam im otkinula zadnje noge da ne mogu da beže.
Imala sam i puževe i toliko sam se dobro brinula o njima (svaki dan menjala travu, i kvasila ih svežom vodom, donosila voće i cveće) da su se čak i parili. Da ovo sve u stanu (imam velik tavan). :D Bože. kad skontam šta su meni sve roditelji dozvoljavali. lolo

Ali stvarno sam volela životinje, naročito insekte. Bila sam maher za lov na skakvce i leptire, mada sam ih puštala posle, bilo mi je samo zabavno da ih hvatam. Znala sam tako da se prišunjam leptiru i uhvatim ga sa samo sa dva prsta, jer ono kad poklopiš leptira celom šakom, može da se povredi, malo pogledam ga, prepoznam koji je i pustim. Totalni stelt mod. :D

Zato ti ja gotivim cveće. Mada uglavnom ono o čemu ja vodim računa su lekovite biljke, a tata voli ruže i monokotile tipa lala i narcisa (to ti je prezahvalno za održavanje). Imam i ispred stana mini botaničku baštu (sreća pa živim u potkrovlju i onda ima sunčeve svetlosti od prozora na vrhu zgrade). Ima nekih tropskih biljaka, limunove, kaktus jedan (koji buja kao nenormalan), palma jedna ogromna, i još nekih čuda koje ne znam stvarno šta su. :D

ali sam bila mali sadista i pre neg sam ih ulovila bila sam im otkinula zadnje noge da ne mogu da beže.

Ovo ja volim i dan danas muvama da radim, da vide kako je mravima.
Hvatam ih golim rukama.
Zhajk ume - Zhajk zna

ali sam bila mali sadista i pre neg sam ih ulovila bila sam im otkinula zadnje noge da ne mogu da beže.

Koji Mizeri trip.

Zato ti ja gotivim cveće. Mada uglavnom ono o čemu ja vodim računa su lekovite biljke, a tata voli ruže i monokotile tipa lala i narcisa (to ti je prezahvalno za održavanje). Imam i ispred stana mini botaničku baštu (sreća pa živim u potkrovlju i onda ima sunčeve svetlosti od prozora na vrhu zgrade). Ima nekih tropskih biljaka, limunove, kaktus jedan (koji buja kao nenormalan), palma jedna ogromna, i još nekih čuda koje ne znam stvarno šta su. :D

http://th01.deviantart.net/fs70/PRE/f/2013/152/c/a/poison_ivy_ii_by_archaeopteryx14-d64i453.jpg

Dobro kao mala imala sam i skakvce kad sam imala pet godina, čak tri meseca su mi poživeli, imali su i krevet i svašta, neke bobice sam im donosila, ali sam bila mali sadista i pre neg sam ih ulovila bila sam im otkinula zadnje noge da ne mogu da beže.

http://boredombash.com/wp-content/uploads/2014/08/Overly-Attached-Girlfriend-GIF-1.gif