Prijava

Timotije kao timski igrac

Ok. Ali nekropostovanje da bi zatrpale razgovor na temi o svetskom, provaljeno je.

au jbt sve je zavera protiv fudbala, nece se zatrpati uzmi pa pisi frekventnije da pinujes na vr

izvini sto moras da pomeris ruku milimetar da bi kliknuo na temu

Si ti normalan čoveče, ja nekad bila vatreni obožavalac. Jednostavno mi nije to to odavno i neću da se nerviram. Meni Liverpul u srcu! ❤️

haha moram da se vratim na ovo i adresiram koliko imbecilno i sustinski preprezadrto i nagasirano bezrazloznom prenabedjenoscu i sve najjadnije ova grubijanska cenzura
ako necu da okacim od vidljivih tema ko je crko i ko se rodio, sta slusam i o prvenstvu koje ce se ionako popeti na vrh jer je aktuelno u odnosu na nebitno slatko jagnje koje sam okacila koje niko nece ni otvoriti jer -drumrollsss- zamis bogati nije bitnije od prvenstva, al neee jer fufufu nefrofoftovanje kolidira mi s prvenstvom
isto kao da otvoris prozor i ispisas se po vrapcima jer su susnuli nesto i pritom nisu ti omeli nikakvu aktivnost u kuci
dva neurona-dva neurona, kakva orkcina i mahovina slepljena
banujte je da mogu da imam spoft na vfu
a ja cu inace bas da se potresem zbog bana, eo placem unapred

Ma pusti, Samo izgovore traži da nas pecka. Neće mu se videti tema za fudbal jebeni, iskopali bi je da je u crnoj rupi.

nemam ni inace neku zelju da postujem bilo gde al kad vidim ovo retardirano ponasanje dodje mi opravdano da otvorim namerno teme nokti, makeup dupes, frizerski kontakti, lili/dm snizenja, polovna roba i da pricamo nas dve i eto sasvim dovoljno samo da bi skrolovao jos tri dana do prvenstva umesto da ga ukuca gore

To je samo thilmo, on bas i zeli ovakvu reakciju, zaspao je da osmehom na licu

dodje mi opravdano da otvorim namerno teme nokti, makeup dupes, frizerski kontakti, lili/dm snizenja, polovna roba

Pa otvori što da ne, sloboda izražavanja malo + taj epski trol momenat. Kad može ejdus možete i vi. Girl power!

dodje mi da okrenem te

Obavezno dođi sam
dođi mi na noc, dođi mi na dan