Prijava

мада, кад смо већ ту, може и овај Вилиамс да се начне, ионако је мање више готово, бар неку корист да извучемо

ode muric u kurac

opet kriv blazic.

CIGANI JEL ČUJETE KAKO SE NAVIJA KAD SE GUBI A NE ONI VAŠI MINUTI ĆUTANJA LOOOOOOOOOOOL

ćao zdravo poyyy

Klasichna nameshtaljka! Videlo se to jasno nekoliko puta.

rutinsko guzenje. cestitke fmpu na poprilicno laganoj i zasluzenoj pobedi.

mada, protivnik vam bio kurcic. videcemo kako ce sa mega vizurom da bude

Sve cestitke komsijama gg

mi sada imamo sastanak da razmotrimo sta nije bilo dobro a sutra najverovatnije trening u 7 ujutru

menjajte naziv teme jerbo igokea i fmp nisu bliznad

Koliko je zarazno skandiranje Covic Vesna, jebe se k'o besna. Jesam zvezdas, ali je realno objasnilo.

Grobarima svaka cast za navijanje, osim za ono pedersko gadjanje bakljom na tajmu. Sto se utakmice tice, osim Pavlovica i Macvana niste imali nikog da odigra nesto ozbiljije + promasena bacanja... Sve u svemu fin derbi i zasluzena pobjeda, a sutra ako Bog da 3. uzastopni trofej.

Шта је ово, јеботе? Где је прозивање? Где су гифови, где су слике? Не знам ни да ли да закључавам до следећег дербија за седам дана, лол.

pa kad više nema tog žara... čekamo da vas iznabijamo u polufinalu abe, pa da ne kažete nebitno nam je... e onda će biti utjerivanje do mile volje...

MMM,PO MENI JE PARTIZAN BOLJI KLUB U ISTORIJI, NE SVIJDA MI SE OVA VESTACKA TVOREVINA GOSPODINE NEBOJSE COVICA, ALI OPET JA SAM MATOR

http://i.imgur.com/gMUow4F.jpg