Prijava

Pa odaberu pa skinu, ja stavim glavatar u međuvremenu.

Baahahahahaha gif ojebo.
Inače utakmicu nisam ni odgledao, nisam stigao, samo sam pogledao kraj. Ali i to što videh mi je delovalo da može Zvezda da dobije, kad su odigrali jače u odbrani, odmah su stigli. Manje oslanjanja u šut, i mnogo više pika s Bobijem. Doduše sad se situacija menja, jer vaša publika šije, ali ako vas dobijemo gotovi ste. Sad su šance 60-40 za vas, ali daleko od toga da je gotovo. I takve su šanse samo zbog Radonje.

@ Dionisio

Nisam stekao utisak da ste vi sami sebe pobedili, nego naprotiv, da bi mi sami sebe pobedili da ste vi slučajno dobili.

Da nismo imali onaj nezamisliv pad od 25 do 35 minuta, kojem su sudije svojski kumovale, pitanje pobednika se ne bi ni postavljalo, već da li će biti stoka razlike ili ne. Moje neko viđenje stvari. Možda grešim.

Sudije nisu pokazale hrabrost. lolo :)

не маже, пакле, ставићеш неки гиф из парова.

E, aj onda odaberi meni par komada kolko god da je potrebno, pa ću ja da metnem.

Nije isključeno. LOL

Samo da se javim. Čestitanje groblje.

е, судије су ме пријатно изненадиле. обе тројке су утакмице држале под контролом и привели их крају без инцидената. одавно то нисам видео у аба лиги.

@CKM
Ma nisam ni mislio da smo se mi sami pobedili, vec to da ste dali i vise nego sto mozete da biste pobedili.

Svidja mi se poslednja recenica.. :)

ALI BRAT MACVAN IMA OFANZIVNIH SKOKOVA KOLIKO CELA CZT #punikucku

Može neko da okači konferenciju od posle meča?

A da, Gazilimundo ipak nije umro. Licimur ko i Dulo. Večeras je na su na konferenciji dominirale floskule "lepota košarke", "bogatstvo Beograda", "košarkaški sladokusci", a sinoć je bilo "njanjanja". Pušite kurac.

A MILUTINOV BRAT VISE ASISTENCIJA OD PRESVETOG MWILAAHAHHAHAHAHAHHAA

Gledam sad POJENE po četvrtina juče i danas. Zvezdi izgleda leži samo četvrta. Tako da plan za revanš na domaćem terenu nakon 30 minuta nabiti razliku od +10 ili koji poen više.

Tebi mama baš promiskuitetna čim imaš tako puno braće različitih rasa i dimenzija brt.

progovorilo groblje, hehehehehhehehe

Džonovan
Tebi mama baš promiskuitetna čim imaš tako puno braće različitih rasa i dimenzija brt.

Banujte.

Niste svesni šta vas čeka u subotu ej.

AJDE AJDE DA DIVLJAMOOOOOOOOOOO

Zakljoocxaite temy do subote.